Competitions

Новини спорту: кінець січня 2023

29 січня в Іспанії пройшов 10K Ibiza-Platja d’en Bossa (WA Label). Кенієць Бенсон Кіплангат  переміг у чоловічій гонці з результатом 27:18. У жіночій гонці перемогла кенійка Керолайн Н’яга (30:48).

Амдевок Валелегн з Ефіопії виграв Севільський напівмарафон з результатом 60:28. Колишня кенійка Бетсі Сайна, яка зараз виступає за США, виграла гонку серед жінок (68:25).

У м. Орутелла (Іспанія) пройшов Чемпіонат з кросу. Чоловічу гонку в 9,5 км виграв Тьєррі Ндікумвенайо з Бурунді (30:26). Найкращий результат серед жінок показала Маджіди Мааюф з Марокко (35:13).

У США в Маямі відбувся Life Time Miami Marathon. Кенієць Джордж Онянча здобув перемогу з часом 2:18:26. Найкращою серед жінок стала ефіопка Дамаріс Ареба 2:33:51. На дистанції півмарафону відзначилася наша українська легкоатлетка Верецька Валентина з результатом 1:18:41, зайнявши друге місце у заліку після Ансі Вайншет з Ефіопії (1:14:56).

Яскравим закінченням січня став Міжнародний марафон у Марракеші. Переможницею на рідній землі стала Калтум Буасарія з результатом 2:27:22. Кенієць Гілберт Кібет переміг у чоловічій гонці за 2:09:48.