Competitions

Новини спорту: другий вікенд березня 2023

12-го березня в Японії відзначилася кенійка Рут Чепнгетіч, вигравши свій другий титул у Нагойському марафоні з результатом 2:18:08.

У сонячному Лісабоні пройшов напівмарафон EDP Lisbon Half Marathon. Олімпійська чемпіонка на дистанції 10 000 метрів Алмаз Аяна перемогла з найкращим результатом за все життя — 1:05.30. Дебютант Нібрет Мелак виграв чоловічу гонку (59:06), випередивши всього на секунду Хагоса Гебрехівета (59:07). Українці також брали участь у змаганні: чотирнадцятою та першою з європейок фінішувала Ольга Нижник (1:11:46). Микола Нижник (1:04:52) став 24-им серед усіх та 5-им серед європейців.

Башир Абді виграв напівмарафон у Генті за 59:51. Він посів сьоме місце в європейському списку всіх часів. Дебютантка з Кенії Шаміла Кіпсірор перемогла у жіночій гонці (67:53).

У Гаазі відбувся 45-й марафон NN CPC Loop Den Haag. Бронзова призерка європейського марафону Нєнке Брінкман перемогла на дистанції з особистим рекордом — 67:44. Кенієць Браян Кіпту став першим у чоловічій гонці 60:53.

Тебелло Рамаконгоана з Лесото та Енні Ботма з Південної Африки виграли Дурбанський марафон за 2:10:11 та 2:30:31 відповідно.