Competitions

Новини спорту: перший вікенд квітня 2023

2-го квітня Айліш МакКолган виграла Берлінський напівмарафон із рекордом 65:43 і перейшла на четверте місце в європейському списку всіх часів. У чоловічій гонці відбулася чиста перемога кенійця Сабастьяна Саве з результатом 59:00.

На 46-му Паризькому марафоні колишня срібна призерка світу Хела Кіпроп стала кращою серед жінок на за 2:23:19. Абедже Аяна з Ефіопії переміг у чоловічій гонці під час свого дебюту за 2:07:15.

Колишній чемпіон світу з кросу серед молоді до 20 років ефіоп Мілкеса Менгеша переміг у чоловічому забігу на корейському марафоні Тегу за 2:06:49. Ефіопка Айанту Абера фінішувала першою у жіночій гонці за 2:25:44.

Завершує наш щотижневий дайджест італійський марафон у Мілані. 39-річна колишня бронзова призерка світу кенійка Шерон Чероп стала золотою призеркою з результатом 2:26:13. Ендрю Ротіч з Уганди виграв чоловічу гонку під час свого дебюту за 2:07:14.