Competitions

Новини спорту: середина квітня 2023

17-го квітня пройшов 127-й Бостонський марафон у США. Еванс Чебет захистив титул чемпіона, вигравши гонку серед чоловіків з часом 2:05:54. Еліуд Кіпчоге, володар діючого світового рекорду, фінішував лише шостим (2:09:23). Це стало третьою поразкою легендарного спортсмена з 18 забігів за останні 10 років. Колишня чемпіонка світу з треку Геллен Обірі стала першою серед жінок (2:21:38).

Морган Бідлскомб виграв у Бостоні гонку B.A.A. 5K (WA Label Race) за 13:25. Бронзова призерка світу з бігу з перешкодами на 3000 метрів Мекідес Абебе з Ефіопії виграла жіночу дистанцію за 15:01.

У роттердамському марафоні бельгієць Башир Абді переміг у чоловічому забігу за 2:03:47, а Юніс Чумба з Бахрейну стала золотою призеркою за 2:20:31.

Шайлін Джепкорір з Кенії виграла марафон WA Label Race у нідерландському місті  Енсхеде з найкращим результатом за все життя — 2:22:45. Кенієць Альфред Баркач переміг у чоловічій гонці під час свого дебюту за 2:08:51.

Браян Кіруї  з Кенії виграв Пекінський напівмарафон за 59:37, а переможницею серед жінок стала Мін Ліу (71:07).

Декілька цікавих спортивних подій відбулося у Польщі. DOZ Marathon у Лодзі виграли кенієць Джозеф Мунивокі (2:12:50) та полячка Емілія Мазек (2:34:03). Бронзовою призеркою на жіночій дистанції стала українка Тетяна Гамера (2:40:23).

Ефіоп Хафтаму Гебресілаза виграв напівмарафон у Познані (60:27). Серед жінок перемогла Анхіалем Хайманот з Ефіопії (67:54).

Останні результати спортивних змагань

• 19.04 – Пробіг Солом’янська миля, м. Київ
  • 20.04 – Ніч на Погулянці, Львів
  • 20-21.04 – ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань. Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука, Кам’янець-Подільський