Skip to main content
Кейси

Кейс: технічне обслуговування змагань з легкої атлетики “Крилата шиповка”

26 травня на Центральному стадіоні Бердичева з успіхом пройшли змагання з легкої атлетики «Крилата шиповка». Вони зібрали десятки шанувальників цього виду спорту. Команда IKS організовувала технічну частину змагання, оскільки ми маємо сучасне обладнання та можливості втілити в життя цей проєкт. Ми із задоволенням прийняли пропозицію співпраці. Сьогодні розповідаємо вам деталі.

Про захід

Учасники та глядачі перед початком змагань

До участі у «Крилатій шиповці» допускалися хлопці та дівчата у трьох вікових категоріях:

  • 2006-2007 року народження;
  • 2008-2009 року народження;
  • 2010-2011 року народження.

Кожен мав право взяти участь в одній дисципліні на свій вибір та в естафетному бігу. ​​Це дало можливість спортсменам проявити себе в різних видах легкої атлетики та здобути командний досвід.

Програма змагань включала:

  • біг на 100, 200 і 400 м (окремо серед дівчат і хлопців);
  • змішану естафету 4 х 100 м;
  • стрибки у висоту.

Спортивна подія проводилася відповідно до офіційних Правил World Athletics 2023-2024 років.

Результати змагань

Нагородження переможців

Атмосфера заходу тримала в напрузі до самого кінця, адже юні атлети продемонстрували неабияку майстерність, волю до перемоги та запал.

Вид спорту Категорія Ім’я спортсмена / Команда Результат
Стрибки у висоту Юнаки U 16 Бойко Олег 1,80
Стрибки у висоту Дівчата U 16 Карасьова Марія 1,45
Біг на 100 м Юніорки U 20 Шваб Єлизавета 12:05
Біг на 100 м Юніори U 20 Шевчук Сергій 11:83
Естафета ЖСДЮСШОР 48:03

Детальні результати «Крилатої шиповки» доступні за посиланням.

Технічна організація від IKS

Перед початком заходу ми провели ретельну обробку заявок спортсменів. Під час обробки ми перевіряли відповідність учасників критеріям вікових груп та забезпечували їх належну реєстрацію. Для цього використовували спеціалізоване програмне забезпечення, яке допомогло швидко опрацювати великий обсяг даних.

Провели калібрування та тестування всього обладнання перед початком спортивної події, щоб гарантувати його бездоганну роботу протягом змагання.

Після завершення кожного забігу або стрибка фіксували та обробляли результати. Усі дані вносили у базу для їх збереження та можливості подальшого аналізу. Готові протоколи змагань опублікували на сайті IKS, щоб учасники могли переглянути результати змагань.

Ми успішно впоралися з розміщенням та підключенням обладнання, незважаючи на деякі складнощі, пов’язані з несвоєчасно поданими заявками та необхідністю внесення змін під час заходу. У майбутньому плануємо вдосконалити процес реєстрації через сайт IKS, щоб зменшити кількість помилок та швидше обробляти зміни, які виникають під час проведення заходів.

Яке обладнання використовували для вирішення завдань

  1. Стартова система Lynx. Вона забезпечила точний та синхронний старт спортсменів, що гарантувало чесність змагань.
  2. Камера для фотофінішу. Використовували його для визначення переможців та фіксації результатів. Це обладнання робить високошвидкісні фотографії фінішної лінії з точністю до 0,001 секунди та дозволяє точно визначити порядок прибуття спортсменів.
  3. Вітромір Gill. Вітер швидкістю понад 2 м/с дає спортсменам перевагу, тому цей параметр враховується при оцінці результатів.
  4. Екран-годинник IKS. Ми його встановили, щоб глядачам було зручно в режимі реального часу стежити за ходом змагань. Екран відображав час, результати та іншу важливу інформацію.

Завдяки використанню цього обладнання результати були максимально точними та неупередженими.

Маєте в планах організувати спортивну подію? Доручіть нам технічне обслуговування. Ми володіємо всіма необхідними ресурсами, досвідом та кваліфікацією, щоб провести захід на вищому рівні. Вам не потрібно турбуватися про обладнання, його налаштування та обслуговування. Усе це зробить команда IKS. Звертайтесь!

Ivan Kachkivskyi

Author Ivan Kachkivskyi

More posts by Ivan Kachkivskyi