Skip to main content
Кейси

Кейс: технічне обслуговування змагань з тріатлону Svitiaz Iron Wave

15 вересня 2024 року у мальовничому селі Світязь Волинської області відбулися Всеукраїнські змагання з тріатлону на середній дистанції «Svitiaz Iron Wave 70.3». У заході взяли участь 67 спортсменів з різних куточків України. Команда IKS, яка співпрацює з організаторами з 2015 року, відповідала за технічне обслуговування події. Далі розповідаємо, як все пройшло.

Про захід

Атлети з усієї України зʼїхалися до Світязя, щоб підкорити найдовшу середню дистанцію тріатлону:

  • 1,9 км плавання;
  • 90 км велоперегонів;
  • 21 км бігу.

Підготовка до початку «Svitiaz Iron Wave 70.3»

Змагання не лише визначали рейтинг спортсменів-аматорів України, але й стали справжнім викликом для найвитриваліших атлетів.

Також до програми додали Олімпійську дистанцію (1,5 км/40 км/10 км), яка зібрала додатково 26 учасників та одну естафетну команду.

Результати змагань

Нагородження переможців

Захід «Svitiaz Iron Wave» подарував незабутні емоції та несподівані повороти. Після запеклої боротьби визначилися найсильніші атлети.

Переможцями на середній дистанції стали Олександр Хадико (4:03:38) та Ольга Немченко (5:42:18). На Олімпійській відстані першими фінішували Богдан Половинко (2:11:22) та Тетяна Король (2:49:05).

Технічна організація від IKS

Залаштунки команди IKS

Ми забезпечили повну технічну підтримку змагань «Svitiaz Iron Wave 70.3». Команда IKS створила зручну онлайн-сторінку для реєстрації, де кожен спортсмен міг швидко і легко подати заявку на участь. Завдяки оперативній обробці інформації ми сформували детальну базу даних учасників. Також використовували чіпи, щоб точно відміряти час, який спортсмени витрачали на кожну частину змагань. А встановлене обладнання дозволило здійснювати постійний моніторинг усіх процесів.

Наша команда уважно контролювала процес фінішу, аби зафіксувати всі результати без затримок. Учасники та глядачі могли оперативно ознайомитися з оновленою інформацією, яку ми публікували в реальному часі на нашому сайті.

Яке обладнання ми використовували для вирішення завдань?

  • Три системи RaceResult. Системи дозволили фіксувати час старту та фінішу кожного учасника, а також час проходження проміжних точок на дистанції.
  • Пасивні транспондери HuTag від RaceResult для тріатлону. Кожен спортсмен отримав індивідуальний пасивний транспондер. При проходженні через фінішні лінії або проміжні точки він активувався і передавав інформацію в систему хронометражу.

Пасивний УВЧ транспондер з неопреновою стрічкою на липучці

  • Стартова система. Система забезпечувала організований початок змагань. Вона дозволяла контролювати кількість учасників на старті, а також фіксувати точний час виходу кожного спортсмена.
  • Мережеве обладнання Все обладнання ми з’єднали в єдину мережу, це забезпечило швидкий обмін даними та безперебійну роботу всієї системи хронометражу.
  • Система реєстрації учасників на змагання IKS. Вона дозволила організувати зручну реєстрацію учасників, спростити процес подачі заявок та зберігання інформації про спортсменів.
  • Система обробки даних про учасників IKS. Система автоматично обробляла дані, отримані від транспондерів, і формувала фінальні протоколи змагань.

Завдяки використанню цього обладнання ми створили комфортні умови для учасників. Це дозволило їм повністю зосередитися на змаганнях і отримати результати за кожним відрізком дистанції тріатлону.

Довірте технічну організацію вашого спортивного заходу команді IKS. Ми маємо все необхідне устаткування та досвід для успішного проведення події. Пишіть нашим менеджерам для детальної інформації.

Ivan Kachkivskyi

Author Ivan Kachkivskyi

More posts by Ivan Kachkivskyi