Competitions

Новини спорту: перша декада січня 2023

31 грудня відбувся щорічний 10-кілометровий пробіг San Silvestre Vallecana у Мадриді. Переможцем став Джошуа Чептегей (27:09), що випередив свого суперника Мохамеда Катіра на 10 секунд (27:19).

Одним із перших змагань з легкої атлетики у 2023 році став крос імені Хуана Мугерса, що відбувся 8 січня в Ельгойбарі. Перемогу здобув Олімпійський чемпіон 10к Селемон Барега з Ефіопії, що подолав дистанцію у 10,8 км з результатом 33:14. У жіночому заліку лідеркою стала Рахель Даніел (25:43) з Еритреї на дистанції 7,6 км.

У той же день у Ніцці відбулася гонка Prom’Classic на 10 км. Переможцями стали Салім Кеддар (28:39) та Софі Тонно (32:50).

Класичний зимовий півмарафон в Егмонд-ан-Зее (Голандія) виграв бельгієць Суфіан Бучихи (1:07:31). Серед жінок кращою стала бронзова призерка європейського марафону Нєнке Брінкман з результатом 1:18:24.

Еджгаєху Тайє, що рік тому встановила світовий рекорд на дистанції 5 км, спробувала перевершити свій результат у гонці в Барселоні. Перші три кілометри Тайє пробігла доволі впевнено, але потім трохи відстала на четвертому кілометрі до 11:29. Легкоатлетка перемогла (14:21), але до нового рекорду їй не вистачило дві секунди.