Competitions

Новини спорту: останній вікенд березня 2023

26-го березня пройшов Ганноверський марафон. Дебютант Аманал Петрос здобув перемогу і встановив рекорд на дистанції (2:07:02). Хорватська срібна призерка Європи Матеа Парлов Коштро виграла жіночу гонку з найкращим результатом за все життя (2:25:45).

В Іспанії на Мадридському напівмарафоні Гілларі Кіпкоех подолав одногодинний бар’єр, вигравши гонку за 59:56. Зевдіту Адерау з Ефіопії виграла серед жінок з часом 67:38.

У Польщі кенієць Абрахам Акопеша виграв Варшавський напівмарафон за 60:55. Переможницею серед жінок стала ефіопка Амінет Ахмед (67:08).

В Японії на Adidas Tokyo 10 км переміг Річард Етір (28:26). На дистанції 5 км перемогли Йогей Ікеда (13:52) і Агнес Мутуку (15:56).

Фелікс Бур (28:02) і Фадува Ледхем (33:03) стали золотими призерами чемпіонату Франції на шосе з дистанцією 10 км.

Словацькі напівмарафонські титули отримали Мартін Русіна (69:39) і Сільвія Валова (80:09).

Чемпіон Європи Річард Рінгер виграв чемпіонат Німеччини з півмарафону у Фрайбурзі з результатом 61:44. Міріам Даттке виграла титул серед жінок із часом 70:47.