Competitions

Новини спорту: останній вікенд лютого 2023

Яскраву крапкою у спортивному житті лютого став міжнародний марафон в Іспанії, що відбувся 26-го числа у Кастельйоні. На дистанції 10 км переможцем став Хіларі Кіпкоеч з Кенії (27:23). Джой Чептоєк з Уганди виграла жіночу гонку за 30:47. На марафонській дистанції у чоловічій гонці переміг ефіоп Даді Ямі (2:11:15). Серед жінок виграла спортсменка з Алжиру Аміна Беттіш (2:28:30).

У польському місті Вйонзовна пройшов марафон, де переможцями на дистанції 21 км стали господарі заходу поляки Крістіан Залевскі 1:03:24 та Івона Бернарделлі 1:13:15. На дистанції 5 км перемогли Козловський Патрік (14:19) та Ярзабек Сабіна (16:41).

У Вйонзовні також відмітилися українські спортсмени. Семенович Богдан забрав бронзу за 1:04:52, а Мевша Микола став четвертим (1:05:08). Другою і третьою серед жінок стали Семенович Наталія (1:13:20) та Немченко Марина (1:15:33). Бощук Аліна зайняла 6 місце з результатом 1:18:48.

Тим часом в іншій частині планети, а саме у Японії, пройшов марафон в Осаці. Ефіоп Хайлемаріям Кірос переміг гонку і встановив рекорд зустрічі 2:06:01. Хелен Бекеле з Ефіопії очолила першість у жіночій гонці, вигравши за 2:22:16.

У місті Гебеха (більш відомому як Порт-Елізабет) в ПАР пройшла гонка Nedbank Runified. Ефіопка Емане Сейфу Хайле встановила світовий рекорд на 50-кілометровій шосейній дистанції за 3:00:30. Переможець серед чоловіків Тете Діджана встановив південноафриканський рекорд 2:39:04.

Останні результати спортивних змагань

Анонс найближчих змагань

Сподіваємося весняний сезон принесе багато рекордів та перемог. Команда IKS® із задоволенням продовжить ділитись з вами спортивними новинами й надалі. Залишайтесь з нами.