Competitions

Новини спорту: третій вікенд січня 2023

Найвизначнішою подією став марафон у місті Доха в Катарі, що відбувся там вперше 20 січня. Моухцин Оуталха з Марокко та Месерет Белете з Ефіопії стали переможцями з результатами 2:06:49 та 2:20:45 відповідно. Напівмарафонськими золотими призерами стали Анвар Ель Гуз (63:23) і Арва Альдоссарі (77:41).

Відбувся сьомий марафон у Бурірамі (Тайланд). Кенійці Тітус Кімутай за 2:08:57 і Агнес Кейно за 2:28:08 з невеликими відривами виграли змагання.

Рут Чепнгетіч, чемпіонка світу з марафону 2019 року, здійснила дві дивовижні пробіжки на Чемпіонаті Кенії з кросу WCCT Bronze та виграла два титули. Вона домінувала в жіночій гонці на 10 км з часом 32:56, а потім привела свою команду до перемоги в змішаній естафеті. У чоловічій гонці Чарльз Локір переміг з результатом 29:16.

На чемпіонаті США з кросу тріумфаторами стали Еммануель Бор за 28:44 та Една Кургат за 32:07.

Чинна чемпіонка Рахель Даніел з Еритреї продовжила домінувати на європейській трасі з крос-кантрі в Хануті, перемігши на дистанції 8 км серед жінок. Француз Янн Шруб вперше переміг на дистанції 10 км серед чоловіків за 28:29.

22 січня відбувся міжнародний напівмарафон в Іспанії, Санта-Пола. Перемогу здобув кенійський дует: Бернард Бівот (59:44) та Беатріче Чесерек (67:49). Колишній європейський рекордсмен у марафоні Сондре Нордстад Моен повернувся на перегони після травми та здобув сьоме місце з результатом 63:44.