Competitions

Новини спорту: перший вікенд березня 2023

Спортивна весна 2023 року розпочалась насичено. 5-го березня відбувся 43-й Токійський марафон World Athletic Platinum Label. Переможцем став Десо Гелміса з Ефіопії 2:05:22. Розмарі Ванджіру з Кенії виграла жіночу дистанцію за 2:16:28, установивши особистий рекорд. Це другий найшвидший час жінки в японському марафоні та сьомий найшвидший час в історії.

У неділю пройшов напівмарафон у Римі Telepass Maratonina Roma-Ostia. Кенійці Ісаак Кіпкембоі (59:17) і Доркас Туйтоке (66:21) стали золотими призерами та встановили особисті рекорди. Софія Яремчук, колишня українська спортсменка, а наразі представниця Італії, фінішувала п’ятою (68:49).

Паризький напівмарафон із новим рекордом дистанції виграв кенієць Ронсер Конга (58:38). У жінок перемогла Шейла Кіпротіч з Кенії (66:01).

Юсеф Бенхаді з Марокко (66:15) і Шейла Джебет з Кенії (72:47) перемогли на Каннському марафоні. У забігу на 10 км перемогли кенієць Еванс Нгейва (28:59) і Лікіна Амебау з Ефіопії (32:22).

4 березня у Великій Британії в м. Барроуфорд відбувся марафон Breaking 10. Еміль Керіс перевершив найкращий європейський результат на дистанції 10 миль, вигравши забіг за 45:57.