Competitions

Новини спорту: третій вікенд травня 2023

21 травня переможниця Бостонського марафону Хеллен Обірі домінувала в жіночому забігу на Great Manchester Run 10K за 31:14, випередивши олімпійську чемпіонку Перес Джепчірчір (31:59). Серед чоловіків переміг італієць Ейоб Гебрехівет Фанєл (28:27).

20 травня українець Віталій Шафар переміг на напівмарафоні Mattoni Karlovy Vary в Карлових Варах, Чехія. Вітаємо нашого земляка з результатом 64:53. Серед жінок півмарафон виграла польська спортсменка Олександра Лісовська (73:24).

Колишній переможець Діамантової ліги на дистанції 5 км Єнью Аламірью переміг на Бруклінському напівмарафоні в Нью-Йорку з результатом 63:05.

21 травня в Індії Цехай Гемечу виграв TCS World 10K Bengaluru за 31:38.

У Києві Благодійний півмарафон 2nd DieHard Running Kyiv Half Marathon виграли Микола Давиденко з результатом 1:10:01 та Анна Шустова (1:19:55).

Гірський карпатський Skole Trail 20 травня цього разу став найчисельнішим за кількістю учасників. Трійку абсолютних переможців склали: Стефанишин Микола — 3:24:30 (34 км), Гусар Олександр з часом 1:50:20 (15 км), Бойко Роман з результатом 50:21 (7 км).

На Івано-Франківщині 21 травня в рамках благодійного трейлу GTR Trail Ostbahn збирали кошти на дрон для військових. В абсолюті переможцями стали: Ігор Заремба з часом 2:18:48 (дистанція 34 км); Сергій Сухінський — 1:05:24 (дистанція 16 км); Денис Марчук 34:08 (дистанція 9,5 км).