Competitions

Новини спорту: третій вікенд грудня 2022

Вихідні пройшли доволі насичено. Вікенд почався з марафону WA Elite Label в Абу-Дабі. Кенієць Тімоті Роно виграв (2:05:20) дистанцію з величезним відривом. У жіночій гонці перемогла Юніс Чумба з Бахрейну (2:20:41).

18 грудня в Іспанії пройшли змагання Cross Internacional de Venta de Banos. Серед жіночого заліку найкращий результат на дистанції довжиною 7,775 км показала Франсін Нійонсаба (30:44). Родріг Квізера виграв (34:06) чоловічу гонку на дистанції 10,575 км.

Того ж дня ефіопка Алемцехай Асефа виграла марафон у Тайбеї та поставила новий рекорд дистанції з результатом 2:25:55. У чоловічому забігу перші два місця посіли кенійці: Лані Рутто (2:09:42) випередив Томаса Кібета (2:10:59) з відривом понад хвилину.

В Ітені, культовому місті для кенійських бігунів, відбувся перший міжнародний марафон. Переможцями змагання стали Самуель Кіплімо (2:08:43) та Керолін Джепчірчір (2:28:33).

Щорічну індійську гонку Tata Steel Kolkata з унікальною дистанцією у 25 км виграла Дезі Джіса Моконін з Бахрейну (1:21:04). Кенієць Леонард Барсотон переміг у чоловічому забігові (1:12:49). Обидва спортсмени поставили нові рекорди дистанції.

У таїландському півмарафоні Bangsaen перемогу здобули Хеллен Обірі (67:45) та Джоспгат Кемей (61:56). Жіночий півмарафон Sanyo в Окаямі супроводжувався сильним вітром, але це не завадило Маргарет Акідор виграти забіг (71:19).