Competitions

Новини спорту: останній вікенд квітня 2023

30-го квітня напівмарафон у Стамбулі здивував нас неочікуваними результатами. Випередивши фаворитку Рут Чепнгетіч, 24-річна Пуріті Комен з Кенії здобула свою найбільшу перемогу в кар’єрі з особистим рекордом 66:30. Чепнгетіч послідувала другою з результатом 67:18. Даніель Ебенйо з Кенії переміг серед чоловіків з рахунком 59:52.

Бігуни Фатіма Еззахра Гардаді (2:25:03) та Яссін Ель Алламі (2:09:27) виграли Marathon International de Rabat в Марокко.

29-го квітня у м. Герцогенаурах (Німеччина) відбулась шосейна гонка на 10 км, де переможець Сабастьян Саве показав п’ятий найшвидший час у світі — 26:49. Кенійка Ірен Кімайс виграла жіночу гонку з результатом 30:23. У гонці на дистанції 5 км перемогла Медіна Ейса (14:46), покращивши найкращий світовий результат у категорії U20. Переможцем серед чоловіків став Бірхану Балев з Бахрейну (13:06).

Не можемо не згадати про благодійний Київський півмарафон незламності, що відбувся 30-го квітня на 431-й день повномасштабного вторгнення. 2139 бігунів у неділю вийшли на старти своїх дистанцій аби показати свою єдність.

Перше місце здобув Романенко Роман з Дніпропетровщини з часом 1:07:45. Другим і третім стали Позоров Ігор та Сірук Дмитро з майже ідентичними результатами — 1:07:50 (рахунок йшов на мілісекунди). Серед жінок першою стала Ольга Гавлицька (1:30:09), друге місце посіла Людмила Пушкіна (1:31:50), третє — Роксана Бондаренко (1:34:50).

Підбірка найближчих змагань

• 03-04.05 – Чемпіонат області з легкої атлетики серед ветеранів , дорослих, юніорів та юнаків, Суми
  • 04-06.05 – Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід “Козацька ліга”, Вижниця
  • 05-06.05 – 60-ті міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок “Дружба”, Ужгород
  • 05-06.05 – Відкритий чемпіонат Полтавської області серед ДЮСШ, 30й легкоатлетичний турнір присвячений пам’яті директора Лубенської ДЮСШ В. Семенця серед юнаків 2006-07, 2008-09, 2010-11 р.н., Лубни
  • 05-16 – Phnom Penh South East Asian Games, Пномпень