Skip to main content

Компанія IKS® в своєму арсеналі має повний спектр новітніх технологій для обслуговування будь-яких видів спортивних змагань та заходів за допомогою програмного забезпечення власного виробництва та програмного забезпечення партнерів

Результати змагань на живо

Зчитування результату проходить після перетину фінішної лінії учасником та/або проміжних точок, кругів;

За допомогою відпрацьованих сучасних технологій зчитування результатів проходить в момент перетину фінішної лінії або за необхідності проміжні результати круги тощо.

Для видів спорту, де результати отримуються в ручну, без електронних систем, розміщення результатів проходить після отримання протоколу від суддів.

Переваги: не потрібно довго очікувати обробки результатів та переживати за протести та загублені дані при великій кількості спортсменів, ми відслідковуємо відсутність помилок та перевіряємо зчитування даних кожного атлета на живо.

Синхронізація результатів з табло, екраном, вашим офіційним сайтом

Після отримання результатів ми використовуємо сучасне програмне забезпечення, розроблене нашою компанією для публікації їх на табло, екран або ваш офіційний сайт.

Переваги: спортсмени, тренери, судді, а також глядачі можуть відслідковувати результати на живо зручним для них способом та/або доступними для вас технологіями.

Телевізійні трансляції та телевізійна графіка

Ми маємо можливість налаштувати власне програмне забезпечення або синхронізуватись з місцевими, регіональними каналами або стримінговими сервісами (youtube etc) для надання відеопотоку та/або телевізійної графіки, такої як інформація про спортсменів, їх результати, погода, реклама та будь-якої інформації за вашою потребою.

Переваги: можливість висвітлити ваш захід з якісним інформаційним супроводом, а також додати до нього необхідну вам інформацію.

Системи онлайн реєстрації учасників змагань

Можливість збору реєстраційних внесків на ваш банківський рахунок, підключення до будь-яких платіжних систем.

До початку заходу ми допоможемо вам відкрити та налаштувати систему онлайн реєстрації учасників на вашому сайті, або можемо розмістити на власних ресурсах. Надійна та перевірена система без ускладнень допоможе вам реалізувати реєстрацію без додаткових зусиль.

Переваги: ви можете відслідковувати кількість вже зареєстрованих учасників наживо, всі можливі способи оплати для зручності, а реєстраційні внески надходять зразу на ваш рахунок.

Обробка будь-яких видів даних

Обробка будь-яких видів даних та систематизування їх для аналізу та збору статистики.

Розроблена нами спеціальна система обробляє реєстраційні дані, в автоматичному режимі виправляє помилки та опечатки, а також перевіряє достовірність введених даних до публічно доступних та/або вашої існуючої бази.

Переваги: можливо створити вашу базу спортсменів, якщо ваші змагання систематичні або щорічні та робити детальний аналіз, цікаві вибірки, а також перевіряти заявлених спортсменів на відповідність віковим категоріям та ін.

Електронний хронометраж учасників

Транспондерна система надає можливість отримувати результати за допомогою сучасного програмного забезпечення та технічних засобів (пасивних та активних чіпів, розкладної антени тощо).

Ми є партнерами німецької фірми Race|Result в Україні. Race|Result працює у більш ніж 85 країнах світу, за допомогою системи вимірюється більше 10,000 змагань з 5,000,000 учасників щорічно.

Переваги: гарантоване отримання результатів при великій кількості спортсменів або великій швидкості їх руху. Висока точність отриманих результатів та проміжних результатів, кругів.

Детальніше

Системи фотофінішу

Системи фотофінішу для фіксації більш ніж 1000 кадрів в секунду послідовності перетину фінішної лінії учасниками змагань;

На перетині фінішної прямої встановлюється спеціальна камера, яка фіксує більш ніж 1000 кадрів в секунду. Спеціальне програмне забезпечення оброблює дану інформацію та надає дані по перетину фінішної прямої.

Переваги: уникнення спірних моментів, а також детальна інформація та збільшення точності при перетині фінішної прямої, при великій кількості учасників або великій швидкості руху учасників.

Внутрішні автономні мережі

Внутрішні автономні мережі (за потреби WiFi) монтаж їх та налагодження для обслуговування, підключення всіх пристроїв та будь-яких додаткових технічних потреб, під час проведення змагань;

Ми встановлюємо та налаштовуємо дротову або WiFi мережу на всіх необхідних ділянках проведення змагань для суддівства, обслуговування або інших технічних потреб.

Переваги: доступ до мережі в будь-якій точці проведення змагань.

Системи відео реєстрації для моніторингу

Системи відео реєстрації для моніторингу та контролю учасників, суддів під час проведення змагань.

Використовуючи сучасні ip камери, реєстратори збору записів налаштовуємо покриття необхідних ділянок на місці проведення змагань.

Переваги: можливість зафіксувати та переглянути будь-які моменти з вашого заходу.

Компанія IKS® має можливість надати для ваших змагань в оренду наступне обладнання:

– системи RACE RESULT;

– системи відео реєстрації;

– табло, екрани;

– камери фотофінішу;

– мережеве обладнання;

– технічний інвентар для спортивних заходів.

Компанія IKS®. Професійні судді, технічні спеціалісти, системні розробники – команда, що не уявляє своє життя без спорту.

Фахівці компанії IKS® більше 15 років займаються обслуговуванням та технічним супроводом спортивних заходів різних масштабів, а з 2018 року після об’єднання в одну команду плідно співпрацюємо з державним сектором та федерацією легкої атлетики України та іншими регіональними федераціями. Активно приймаємо участь у державних тендерах та співпрацюємо з приватними підприємцями та громадськими організаціями, завжди відкриті до діалогу та ваших пропозицій.