Skip to main content
Competitions

Новини спорту: четвертий вікенд квітня 2024 року

28 квітня Стамбульський напівмарафон визначив своїх переможців. У чоловічій гонці першим став минулорічний срібний призер, марокканець Гішам Амгар. Він подолав дистанцію з особистим рекордом — 59:47. Серед жінок лідеркою виявилася кенійка Шейла Челангат, яка також показала свій найкращий час — 66:47.

Переможцями напівмарафону у японському місті Ґіфу стали кеніець Хілларі Кіпкоеч з результатом 61:26 та колишня чемпіонка Співдружності на дистанції 10 км, угандійка Стелла Чесанг з результатом 67:59.

Наступні змагання характеризуються тотальним домінуванням кенійських легкоатлетів.

В іспанському Мадриді представники Кенії очолили забіги як на марафонську, так і напівмарафонську дистанції. У марафоні першими фінішували Мітку Тафа (2:08:57) та Наомі Ротіч (2:26:20), у напівмарафоні — Амон Кіпту (62:25) та Джойс Чепкемої (69:22).

Гамбурзький марафон очолили діючий чемпіон Бернард Коех, його час 2:04:24, та Іріне Чептай, її час 2:18:22. А на марафоні у столиці Сербії найкращі результати продемонстрували Гілберт Кіплетінг Чумба (2:11:48) та Емма Черуто Ндіва (2:31:31).

У шосейній двадцятикілометровій гонці у швейцарському місті Лозанна перемогу здобули Кевін Кібет з часом 60:15 та Джуді Кембой з часом 65:44.

Не втрачають свої лідерські позиції спортсмени з Кенії й на коротших дистанціях. Так у забігу на 10 км на Würzburger Residenzlauf (Німеччина) перемогли Лаві Косгей (28:20) та Морін Джепкоех Чебор (32:09). А на World 10K Bengaluru (Індія) не було рівних Пітеру Мванікі та Ліліані Ренгерук, які перетнули фінішну лінію за 28:14 і 30:56 відповідно.