Competitions

Новини спорту: другий вікенд березня 2024 року

10 березня стали відомі імена переможців Барселонського марафону. Це 41-річний Тадессе Абрахам, його час 2:05:01 тепер є новим рекордом Швейцарії. Та ефіопка Дегіту Азімерав (2:19:52), для якої це був перший забіг після декретної відпустки.

В Малазі, ще одному сонячному місті Іспанії, легкоатлети змагалися на напівмарафонській дистанції. Перемогу здобули представники Кенії Джеффрі Кіпчумба (60:13) та Лойс Чемнунг (65:58).

Парна перемога співвітчизників чекала й на ефіопських спортсменів на напівмарафоні у китайському місті Сучжоу. Результат Таделе Демісе  становить 61:15, Енатнеш Валелігн — 71:10.

Фаворитами напівмарафону Winter Run, що відбувався в австрійському Відні, стали Андреас Войта з часом 63:31 та Юлія Маєр — 74:54.

Марафон Rossing Namibia ознаменувався перемогою господарів змагань: Томаса Рейнхолда (2:18:18) та Лавінії Хайтопе (2:43:11). Колишня бронзова призерка світу Хелалія Йоханнес фінішувала з другим результатом — 2:50:59.

На Балканському чемпіонаті зі спортивної ходьби на дистанції 20 км серед чоловіків переміг Александрос Папамічаіл. Його час 1:22:32. Серед жінок — Кіріакі Фільтісаку. Її час 1:32:52.