Skip to main content
Competitions

Новини спорту: четвертий вікенд листопада 2023

26 листопада кенієць Филимон Кіпту Кіпчумба виграв Шанхайський марафон з результатом 2:05:35, випередивши Альфонса Фелікс Сімбу з Танзанії (2:05:39) і Соломона Кирва Єго з Кенії (2:05:42). Серед жінок перемогла Сіранеш Їрга з Ефіопії з часом 2:21:28, випередивши Селлі Чеп’єго Каптич (2:21:55) і переможницю Азійських ігор Юніс Чумба (2:22:20).

В Іспанії переможець минулого сезону WACC Tour Родріг Квізера з Бурунді виграв 10,06 км на Cross International de la Constitucion з часом 29:34. Ефіопська фаворитка Лікіна Амебав перевершила жінок на дистанції 8,04 км за 26:34.

Клементіна Муканданга виграла 39-й Флорентійський марафон, встановивши рекорд Руанди (2:25:54). Серед чоловіків першим прибіг Саїд Ель Отмані з персональним рекордом 2:12:39.

Кенієць Кеннеді Кіп’єко виграв марафон Ла-Рошель у Франції з результатом 2:10:49. Ефіопка Теджінеш Тулу виграла жіночу гонку з відривом більше семи хвилин за 2:31:40.

Кенійці Бенсон Туньо (2:12:14) і Емма Черуто (2:31:24) здобули перемогу на марафоні в іспанському Сан-Себастьяні.

Джейссон Олександр Суарес 2:21:47 і Ракель Агудело 2:50:05 стали переможцями марафону на Іграх в Колумбії. Олімпійська медалістка Сандра Аренас перемогла в ходьбі на 35 км за 3:00:58. Серед чоловіків переміг Сезар Еррера з часом 2:40:26.

Багаторазовий чемпіон і рекордсмен Сербії Елзан Бібіч виграв 4-й Белградський напівмарафон з рекордом дистанції 62:15. Терезія Омоса перемогла серед жінок із результатом 72:38.

Європейський рекордсмен Мохамед Катір виграв ювілейну 100-ту шосейну гонку Жана Буена в Барселоні на 9 км за 29:25. Естер Герреро була найкращою у жінок на дистанції 6,6 км (22:48).

На трейлових змаганнях «Житомирські вертикалі» на дистанції 26 км першими стали Віталій Паращук (2:10:41) і Анна Шустова (2:42:00). На дистанції 13 км перемогу отримали Артур Щіпановський (1:01:23) і Євгенія Лавренець (1:19:19). Першими 7 км подолали Дмитро Харченко (35:02) і Марія Радько (36:17).

На території Межигір’я в традиційному концептуальному забігу  резиденції «Втеча з Межигір’я» першим на дистанції 10 км став Андрій Клименко (36:26), на дистанції 5 км — Роман Романенко (16:37). Переможцем скандинавської ходьби на 5 км став Іван Ісаков (32:22).топада в Нідерландах олімпійський медаліст Джейкоб Кіплімо виграв шосейну гонку на 15 км в рамках змагань NN Zevenheuvelenloop. Він показав час 41:05, завдяки чому зрівнявся з найкращим світовим рейтингом у шосейній гонці на 15 км зі своїм земляком з Уганди Джошуа Чептегеєм.