Skip to main content
Competitions

Новини спорту: другий вікенд листопада 2023

В іспанській Севільї кенієць Рональд Квемой виграв Cross Internacional de Italica на дистанції 9,918 км за 29:09. Серед жінок кенійка Едіна Джебіток здобула перемогу з результатом 32:39.

Чемпіонка Європи U23 на 5 км Меган Кейт домінувала на дистанції 6,4 км на Cardiff Cross Challenge у Великобританії з часом 20:35. Другою стала Лікіна Амебеу з Ефіопії (20:52), третьою — Асмареч Енлі (20:59). Серед чоловіків 18-річний угандієць Кенет Кіпроп став першим за 28:32. Другим прийшов кенієць Вінсент Мутай (28:35). 17-річний ефіопець Абель Бекеле посів третє місце з часом 29:06 у своїй першій міжнародній гонці.

Кенійець Едвін Кіпту виграв класичний Афінський марафон із результатом 2:10:34, перемігши свого товариша по команді Ронзая Локітам Кілімо (2:12:36) і руандійця Фелісьєна Мутіхіру (2:12:36). Сукаїна Атанане з Марокко виграла жіночу гонку з часом 2:31:52.

Ефіоп Гадісса Тафа Декеба (2:10:34) і Мулугоджам Амбій (2:27:48) виграли Бейрутський марафон. Обидва виграші були з рекордним часом.

На висоті 2400 метрів над рівнем моря Лукас Кіпроп виграв марафон Ітен в Кенії у своєму дебюті на дистанції за 2:13:19. У жінок перемогла Наомі Чепкорір з часом 2:32:36.

Ефіоп Такелі Сетегн виграв марафон на озері Чанде Ліуе в Китаї за 2:17:24.

В Дубаї японець Дясуке Дой переміг на першому чемпіонаті Азії з півмарафону з часом 63:43. Першість серед жінок отримала Хіна Янагітані (72:41).

Фотьєн Тесфай з Ефіопії перемогла у напівмарафоні BAA у Бостоні з часом 68:46. Кенієць Абель Кіпчумба виграв чоловічу гонку з рахунком 61:32.

Жан Марі Віанне Нійомукіза з Бурунді виграв напівмарафон Garda Trentino в Італії з результатом 63:39.