Skip to main content
Competitions

Новини спорту: третій вікенд листопада 2023

19 листопада в Нідерландах олімпійський медаліст Джейкоб Кіплімо виграв шосейну гонку на 15 км в рамках змагань NN Zevenheuvelenloop. Він показав час 41:05, завдяки чому зрівнявся з найкращим світовим рейтингом у шосейній гонці на 15 км зі своїм земляком з Уганди Джошуа Чептегеєм.

Роджерс Кібет з Уганди посів друге місце (42:44), випередивши кенійця Амоса Серема (43:07). Колишня чемпіонка світу зі стрибків Біатріс Чепкоєч з Кенії виграла жіночий забіг з часом 47:12. Другою стала ізраїльтянка Лона Чемтай Салпетер (47:55), третьою — Стелла Чесанг з Уганди (48:02).

У США чемпіонка NCAA з бігу на 5 км Паркер Велбі завершила сезон домінуючою перемогою на 6-кілометровій трасі на чемпіонаті NCAA Division 1 Cross Country Championships з часом 18:56. У чоловічій гонці на 10 км Грехем Бленкс виграв свій перший титул NCAA за 28:38.

Агнес Джебет Нгетіч показала другий найшвидший час шосейної гонки на 10 км в історії, вигравши Urban Trail de Lille у Франції за 29:26. Титул серед чоловіків на дистанції 5 км дістався чемпіону світу U20 Рейнольду Кіпкоріру з Кенії, який переміг з часом 13:21. Ефіоп Гемечу Діда очолив чоловічу дистанцію на 10 кілометрів з часом 27:17.

Джованна Епіс виграла свій другий титул в італійському марафоні у Вероні з результатом 2:29:09. Франческо Агостіні виграв гонку серед чоловіків (2:14:21).

Ефіопи Баракі Гебріала (2:30:50) і Дубер Абдіша (2:14:48) були кращими на марафоні в Палермо.

Місато Хорі виграла марафон у Кобе (Японія) за 2:33:04, Барнаба Кіпкоєч з Кенії переміг у чоловічому забігу (2:11:19).

Кенійці Джеклін Джептануй (2:39:42) і Сюекан Чжан (2:19:02) очолили марафон на островах Чжоушань (Китай). У півмарафоні також перемогли кенійці Брігід Джелімо (72:13) і Джонатан Семанайо (63:14).

Олімпія Бреза виграла 6-кілометрову гонку на Cross Country в польському Бидгощі за 18:58. Матеус Гос переміг у чоловічій гонці на 8 км за 22:01.

Кенійці Мерсі Квамбай (2:30:53) і Бенард Кіпту Коеч (2:14:26) стали переможцями Філадельфійського марафону в США.