Skip to main content
Competitions

Новини спорту: перший вікенд травня 2024 року

Лемі Берхану, колишній переможець Бостонського марафону, 5 травня у Празі підкорив чоловічу гонку за 2:08:44. Це вже друга його значна перемога за рік після тріумфу в Мумбаї в січні. Жіночий забіг очолила Бедату Хірпа, колишня чемпіонка світу U18 на дистанції 1500 метрів. Їй вдалося подолати відстань за 2:23:42. Також перемогу здобули й чеські атлети. Петра Пасторова стала чемпіонкою Чехії серед жінок (2:47:03), а Мартін Едлман — серед чоловіків (2:22:19).

Кенійка Маргарет Агай стала тріумфатором Копенгагенського марафону і подолала дистанцію за 2:27:31. У чоловічому забігу перемогу здобув бахрейнець Абді Алі Гелелчу з результатом 2:09:11. Серед учасників марафону був і колишній лідер Хішігсайхан Галбрадрах (2:28:48) з Монголії, який посів четверте місце.

Кібром Велдемікаел з Еритреї підкорив Женевський марафон з часом 2:09:57. У жіночому забігу першою фінішувала ефіопка Айналем Касахун (2:31:42). Кенійка Джуді Кембой здобула перемогу на півмарафонській дистанції із результатом 65:44 і фінішувала пʼятою в загальному заліку. Серед чоловіків виграв фаворит домашньої команди Тадеса Абрахам – 62:15.

У Німеччині кенійці Бенсон Мутісо та Віктор Кімутаї розділили перемогу на напівмарафоні Майнца з результатом 61:01. Їх співвітчизниця Жозефіна Наукот виграла жіночу гонку за 69:26.

На Белфастському марафоні у Великобританії перемогли кенійці Метью Кіплімо (2:14:44) і Беатріс Джепкемей (2:35:03).

Уеслі Кіпту з Кенії (61:31) і Стефані Брюс з США (71:11) здобули перемоги на Пітсбурзькому півмарафоні в США.

У знаменитій берлінській дистанції на 25 км переміг кенієць Вінсент Кімутаї (1:15:23).

Ембер Циммерман (52:52) і Кевін МакДоннелл (47:33) здобули перемогу в забігу Independence Blue Cross Broad Street Run 10-Miler у Філадельфії.

Колишній срібний призер світового напівмарафону Філес Онгорі з Кенії переміг на марафоні в Торонто за 2:50:54.