Competitions

Новини спорту: останній вікенд грудня 2022 року

23 грудня відбувся нічний півмарафон у Манамі. Першою в жіночому заліку стала Тігіст Ассефа (67:40) — цьогорічна переможниця Берлінського марафону. Серед чоловіків найшвидшим виявився 19-річний кенієць Даніель Сімію з результатом 59:04.

Міжнародний лаоський марафон у В’єнтьяні виграв Білілігн Алі Імер з Ефіопії, подолавши дистанцію за 2:40:13.

У кенійському місті Кітале відбувся півмарафон Аллана Чесанга з екологічним підтекстом. Мета забігу — привернути увагу до проблем довкілля та закликати кенійців висаджувати більше дерев. Переможцем гонки став Джефрі Кіпчумба з особистим рекордом 61:43. У жіночому заліку інтрига зберігалася до кінця забігу: перемогла Вінні Чепкосгей, випередивши найближчу конкурентку Стейсі Ндіву на шість секунд: 70:40 проти 70:46.

Напівмарафон Garmin International у Таїланді очолили Джон Муірурі (68:06) з Кенії та Міса Імер (74:32) з Ефіопії.

Міжнародний індійський півмарафон у Сохрі виграв ефіоп Адісу Бекеле Абебе (62:21). Серед жінок домашню перемогу здобула легкоатлетка Річа Бхадурія з результатом 73:22.