Competitions

Новини спорту: другий вікенд квітня 2023

8-го квітня рекордсменка світу з бігу з перешкодами на 3000 метрів Біатріс Чепкоеч виграла гонку Порт-Жентіль на 10 кілометрів у Габоні за 32:13. А переможцем серед чоловіків став її земляк Вінсент Кіпкемой (28:11).

Також кенійські бігуни Вінсент Кібет Єгон (27:37,85) і Долпінге Нябоке (31:44,67) виграли забіги на 10 000 метрів Long Distance Invitational в японському Кумамото.

У спортивному турнірі NAS Sports Tournament 10K в Дубаї Хічам Амгар з Марокко встановив новий національний рекорд 26:56. Продовжуючи своє повернення після відсторонення через застосування допінгу, Рут Джебет з Бахрейну виграла жіночу гонку з найкращим результатом за все життя — 31:36.

У Paderborner Osterlauf 10K у Німеччині Цигі Гебреселама виграла жіночу гонку (30:29), а Джеффрі Тороїтич (27:51) взяв титул переможця серед чоловіків.

На марафоні в болгарській Старій Загорі марокканець Мохамед Шаабуд і кенійка Рут Матебо вийшли переможцями з результатами 2:17:26 і 2:47:21 відповідно.