Competitions

Новини спорту: перший вікенд лютого 2024 року

Неабиякі спортивні пристрасті вирували 3 лютого в американському місті Орландо, де відбувалися відбіркові змагання з марафонського бігу. Легкоатлети змагалися за право представляти країну на Олімпійських Іграх у Парижі. Перші місця у чоловічій гонці зайняли Коннер Мантц і Клейтон Янг з часом 2:09:05 і 2:09:06, відповідно. Третє місце у олімпійській збірній поки залишається вакантним. У жіночому забігу трійка лідерів виглядала наступним чином: Фіона О’Кіф (2:22:10), Емілі Сіссон (2:22:42), Дакота Ліндвурм (2:25:31).

Цього ж дня розіграли нагороди і на Sirikwa Classic Cross Country (WA CC Tour Gold) у місті Елдорет (Кенія). На дистанції 10 км серед спортсменів старшої вікової категорії найкращими стали прогнозовані фаворити Даніел Ебенйо, його час 29:16, та Еммакулейт Аньянго, її час 32:55. У категорії U20 перемогу здобули Метью Кіпкоеч, який подолав дистанцію 8 км за 23:32, та Мерсі Чепкемой — 6 км за 20:07. У чоловічому забігу на 800 м переміг Еммануель Ванйоний з часом 5:41.2. Серед жінок перемогла П’юріті Чепкіруй з часом 6:29.6.

Ефіоп Дересе Воркне, який зараз проживає у Японії, на марафоні Беппу-Оіта показав найкращий час за всю свою кар’єру — 2:07:58, що забезпечило йому перше місце на п’єдесталі пошани.

Срібна призерка світового марафону 2013 року, 47-річна Валерія Странео тріумфально виступила на напівмарафоні Due Perle (Санта-Маргеріта-Лігуре, Італія). Італійка стала переможницею, подолавши дистанцію за час 77:43.