Competitions

Новини спорту: четвертий вікенд березня 2024 року

«Десятка Незламності» — це не лише про спортивні змагання, це також про сили духу та допомогу армії. 24 березня у столиці України відбувся перший етап Бігової Ліги 2024 від Run Ukraine. Долучилися до нього понад три тисячі учасників: професійні спортсмени, аматори та ветерани російсько-української війни. Спільними зусиллями їм вдалося зібрати кошти на закупівлю FPV-дронів для Третьої штурмової бригади.

Серед професіоналів найкращий результат показав Майстер спорту міжнародного класу Микола Нижник, який подолав 10-кілометрову дистанцію за 30:53. Серед жінок першою фінішувала Ольга Нижник, її час 35:34.

Відзначилися українські легкоатлети і на європейських змаганнях. На Варшавському напівмарафоні Марина Немченко (71:13) здобула бронзову нагороду. Одразу за нею фінішувала   з часом 71:16. Переможницею цього забігу стала німкеня Фаб’єн Конігштайн (69:32). Серед чоловіків перемогу здобув бельгієць Доріан Булвін, його час 61:58. 42-річний українець Віталій Шафар із часом 63:49 показав дев’ятий результат.

Також на території Республіки Польщі, у місті Торунь, 23 березня відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики в категорії «Мастерс». Чемпіонські титули отримали Якуб Горзеланчик, який подолав марафонську дистанцію за 2:23:10, та Єва Ягєльська з результатом 2:41:50.

Марафонський забіг у китайському Чунцін очолили кенієць   (2:07:53) та 37-річна Джаклін Сакілу з Танзанії (2:21:26), якій вдалося покращити свій особистий результат на 5:24.

На напівмарафонських дистанціях впевнено лідирували кенійські легкоатлети. У французькому Ла-Нуай це були Джозеф Кімелі, його час 61:46, та Люсі Мавіа, її час 70:36. У хорватському Загребі перемогу святкували Єзекіель Кіпкорір з результатом 62:08 та Філіс Чеборіот Кіпкеріо — 77:31. У нідерландському місті Венло найкращими стали Чалез Матата (60:39) та Вероніка Лолео (67:37).

Команда IKS слідкуватиме за головними спортивними подіями світу та України. Залишайтесь з нами.