Skip to main content

Положення

про проведення

БЛАГОДІЙНОГО ЗАБІГУ VINNYTSIA RUN CUP 

 1. МЕТА ТА ЦІЛІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАБІГУ

VINNYTSIA RUN CUP благодійний забіг на підтримку Бригади Національної Гвардії України «Червона Калина».

Патріотичне виховання громадян.

Залучення громадян  до здорового способу життя, формування здорової, сильної, сучасної, свідомої  Української нації.

Забіг не є виключно спортивним змаганням, де учасники отримують офіційні результати, та ніяк не впливає на рейтинги тощо.

Проте  кожен учасник офлайн заходу отримає  результати забігу на кожній дистанції за допомогою  професійного хронометражу. Учасники онлайн заходу самостійно обирають день, час та спосіб проходження дистанції.

Забіг  носить виключно благодійних характер.

 1. ОРГАНІЗАТОРИ

Організатор змагань – Вінницька обласна федерація триатлону.

Організацію суддівства змагань і контроль щодо дотримання норм і вимог проведення змагань з забігу здійснює Вінницька обласна федерація триатлону ГО «VFT» залучені професійні судді та фахівці з легкої атлетики. Професійна команда хронометражу.  

 1. Директор Гонки/головний суддя – Гальчинський Андрій – 0674320408
 2. Суддя –  Куца Інна –  0504612549
 3. Головний хронометрист – Корчевський Іван
 4. Реєстрація на змагання Вікторія Воробєй – 0631867061

 

 1. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Дата і час проведення Змагань:  2 червня 2024 року  з 7:00 до 19:00.

Місце проведення: Україна, м. Вінниця центральний вхід парк «Вишенський». Старт, фініш та маршрут: Старт м. Вінниця центральний вхід в парк «Вишенський», маршрут колами навколо парку «Вишенський», в самому парку, фініш – м. Вінниця парк «Вишенський», центральний вхід.

 1. ФІНАНСУВАННЯ

    Забіг проводиться  за рахунок стартових внесків учасників та за рахунок   інших коштів не заборонених чинним законодавством.

 1. ДОКУМЕНТИ

Положення розроблено у відповідності до  Правил проведення змагань з бігу.  

Положення є  офіційним документом про проведення VINNYTSIA RUN CUPблагодійний забіг на підтримку Бригади Національної Гвардії України «Червона Калина» є підставою для участі у Змаганні.

 1. ДИСТАНЦІЇ

  Організатором визначені наступні дистанції проходження в двох форматах    онлайн та офлайн:

  1 км

  3 км

  5 км

  10 км

  21км

  АБСОЛЮТНИЙ ЗАЛІК. ЧОЛОВІКИ. ЖІНКИ  на кожній дистанції.

   Кожен Учасник змагань, який пройшов  дистанцію, отримує медаль фінішера.

 1. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Таймінг опублікується додатково на всіх офіційних джерелах організації.

 1. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ

8.1 У цьому Положенні   використовуються такі визначення:

8.2 Забіг , Змагання – захід, який проводиться Організатором.

8.3 Учасники Змагання – фізичні особи – громадяни України, іноземні громадяни відповідного віку, фізично здатні подолати обрану дистанцію Змагання.

8.4 Організатор Змагання –  Громадська Організація «Вінницька обласна федерація триатлону » яка діє згідно статуту та статутних завдань.

8.5 Правила – дані Правила і Положення, умови, які визначають умови участі у змаганні. Правила діють на правах договору між Організатором та учасником стосовно конкретного заходу, на участь у якому зареєструвався учасник. Реєстрація на участь у заході в порядку, визначеному Організатором, є прийняттям учасником цих Правил і загальних умов у повному обсязі. Про що учасник повідомляє організатора шляхом підписання документу ВІДМОВА ВІД ПРИТЕНЗІЙ/Відмова від відповідальності.

8.6 Зона старту/фінішу — зона, розташована перед лінією старту/фінішу. Доступ в зону старту/фінішу мають тільки учасники, Організатори та персонал, який обслуговує захід.

8.7Офіційний старт — момент подачі команди стартувати окремому учаснику або декільком учасникам, які стартують разом. Час офіційного старту визначається Організаторами.

8.8 Закриття зони старту — час, після якого учасник забігу не допускається в зону старту й на дистанцію. Час закриття зони старту визначається Організатором.

8.9 Закриття зони фінішу — час, після якого результат учасника, який прийшов до фінішу, не зараховується. Час закриття зони фінішу визначається Організатором.

8.9.1 Офіційний час — час з моменту подачі команди стартувати окремому учаснику або декільком учасникам, які стартують разом, до моменту, коли учасник Змагання перетнув лінію фінішу.

8.9.2 Справжній час — час з моменту, коли учасник Змагання перетнув лінію старту, до моменту, коли учасник Змагання перетнув лінію фінішу.

8.9.3. Умови участі – документ в якому можуть додатково міститись важливі повідомлення що до змагань

8.9.4 Таймінг змагань – Документ, в якому погодинно-похвилинно визначено проведення змагань.

8.9.5 Відмова від претензій – Документ, який підписує кожен учасник, де визначено відмову від будь-яких претензій до організатора змагань від учасника.

9.ДОПУСК УЧАСНИКІВ ДО ЗМАГАНЬ

 • Кожен учасник має пройти попередню онлайн реєстрацію згідно вимог організатора на відповідних ресурсах. Заповнити відповідну заявку. Внести стартовий внесок. Весь прибуток стартового внеску перерахується Бригаді НГУ «Червона Калина».
 • Отримати стартовий пакет згідно з ТАЙМІНГОМ ЗМАГАНЬ у разі офлайн забігу або отримати стартовий пакет Новою поштою у разі онлайн забігу.
 • Під час отримання стартового пакету мати документ, що посвідчує особу.
 • Кожен учасник офлайн забігу має заповнити та підписати документ: ЗАЯВА-ВІДМОВА УЧАСНИКА ВІД ПРЕТЕНЗІЙ; підписується під час видачі стартового пакету. Та обмінюється на стартовий пакет.

10.ПРАВИЛА ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЇ БІГ

10.1 З маршрутом бігового етапу можна ознайомитися на офіційній сторінці змагань у мережі Facebook та  Інстаграм, Телеграм каналі.  Маршрут прокладено в м. Вінниця в парку «Вишенський».

10.2 Дорожнє покриття бігового етапу складається з асфальту, тратуарної плитки та грунту. Рельєф траси з  перепадом висот.

10.3 На біговому етапі передбачені пункти гідрації (дивись СХЕМУ ЗМАГАНЬ).

10.4 Біговій етап спортсмени можуть долати бігом або пішки. Забороняється використання будь-яких механічних транспортних засобів (роликів, велосипедів, самокатів і т.п.).

10.5 На біговому етапі номер учасника повинен розташовуватися спереду, щоб бути видимим суддям і волонтерам. Закріплюється за допомогою шпильок видається  в стартовому пакеті.

10.6 Заборонено перебування на біговому етапі з оголеним торсом.

10.7 Допомога від глядачів заборонена.

10.8 Обов’язково потрібно повідомляти суддів про схід з дистанції.

 1. НАГОРОДЖЕННЯ

Кожен учасник забігу отримує медаль ФІНІШЕРА  образу після перетинання фінішної лінії у разі офлайн формату та Новою поштою до змагання у разі онлайн забігу.

На кожній дистанції АБСОЛЮТНИЙ ЗАЛІК ЧОЛОВІКИ ЖІНКИ (лише офлайн забіг)

Нагороджуються спортсмени, які зайняли 1, 2, 3 місця Кубками.

 1. ОФІЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ

Офіційна інформація про захід розміщується та є офіційною на сторінках Вінницької Обласної федерації триатлону в інстаграм, фейсбук, телеграм каналі та інших визначених організатором ресурсах.

За інформацію на інших інформаційних ресурсах, Оргкомітет змагань відповідальності не несе.

 1. ФОРС МАЖОР

13.1. До Форс-мажору  відносяться погодні умови: злива, град та інше.        

13.2 У разі зливи, дощу змагання відбудеться  за рішенням  організатора змагань.

У РАЗІ ФОРС МАЖОРУ ПІД ЧАС ЗМАГАНЬ ОРГАНІЗАТОР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗМІНЮВАТИ СТАРТИ ТА ФІНІШІ БУДЬ-ЯКИХ ДИСТАНЦІЙ НА ЗМАГАННІ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ.

У разі повітряної тривоги організаційний комітет прийме рішення щодо призупинення та/або продовження проведення змагань.