Skip to main content

Вінницька обласна Федерація Триатлону

КУБОК ВІННИЦІ З БІГУ VINNYTSYA RUN CUP

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ

ЗБІР НА ДРОНИ ДЛЯ БРИГАДИ НГУ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

Вітаємо учасників Змагань!

Змагання проведе Вінницька обласна федерація триатлону, за підтримки Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова, при сприянні Комітету по фізичній Культурі та спорту Вінницької міської ради, а також наших друзів та партнерів. Суддівство на змаганнях забезпечать професійні судді. 

Генеральний партнер – Вінниця Буд

Генеральний медіа партер – 20 хвилин.

Мета ЗАБІГУ багатогранна. Але перша і найголовніша – це Ваша особиста допомога  нашим захисникам, які на передовій захищають нас.

Друга мета заходу – залучення до здорового способу життя. Відкрити біг для кожного, як можливість  поринути у неймовірний світ забігів на короткі або довгі дистанції, в світ марафонів Мейджерів, де одночасно біжать більше 50000 людей. Відкрити для вас світ ТРИАТЛОНУ – спорту залізних людей. За допомогою бігу, плавання, велосипедних тренувань оздоровитись!  Та в найближчому майбутньому сформувати  здорову, успішну, сильну націю Українців.

Всі разом, і кожен особисто, своїм забігом допоможе зібрати кошти на підтримку Бригади Національної Гвардії України «ЧЕРВОНА КАЛИНА».

Ми спеціально зробили багато доступних дистанцій, які будь-хто зможе пробігти. А якщо не пробігти, то навіть просто пройти. Участь зможе прийняти кожен: як онлайн 2 червня під час масового забігу, так і офлайн в будь-який день в усіх куточках України (стартові пакети надсилатимуть Новою поштою). 

Тому обирайте кожен свою дистанцію та формат, запрошуйте друзів, знайомих з  усього світу на забіг-підтримку наших захисників.

Захід благодійний, але ми будемо максимально наближати його до справжнього спортивного дійства. Тому запросили найкращу команду хронометражу в Україні IKS, яка обслуговує Топові змагання в Україні. Кожен з вас отримає стартовий номер з чіпом, який в підсумку покаже час подолання дистанції.

Отже, забіг пройде в місті Вінниця, 2 червня неділя. Старт та фініш – центральний вхід парк «Вишенський». Програму забігу, маршрути забігу та таймінг змагань буде оприлюднено ближче до заходу.

РЕЄСТРАЦІЯ НА WWW.VFT.ORG.UA

Або на Сторінці інстаграм

https://www.instagram.com/vin.fed.triathlon?igsh=YWluNzIxcDB0ZGk3&utm_source=qr  

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗМАГАННЯ ЗАКІНЧИТЬСЯ 30 ТРАВНЯ О 23:59

Стартові пакети учасників можна буде отримати в суботу 1 червня в з 12:00 до 19:00.

При собі мати документи, підтверджуючі Вашу особу.

МІСЦЕ ВИДАЧІ ПАКЕТІВ БУДЕ ОПРИЛЮДНЕНО ДОДАТКОВО.

УВАГА!!! стартові номери НЕ ВИДАЮТЬСЯ В ДЕНЬ ЗАБІГУ.

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ БЛАГОДІЙНОГО ЗАБІГУ!

ПІДТРИМАЙ БРИГАДУ НГУ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за телефонами у робочий час з 9:00 до 19:00:

  • 067 432 04 08 Андрій Гальчинський
  • 050 461 25 49 Інна Куца
  • 063 186 70 61 Вікторія Воробєй.

З Повагою, Організаційний Комітет.