Competitions

Кейс: технічне обслуговування спортивних змагань у Львові та Сумах

У грудні 2023 року відбулися два великих спортивних заходи. Фестиваль бігу у Львові та Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики. Компанію IKS запросили для  організації змагань. У цій статті ми розповімо, як ми впорались з проведенням цих змагань.

Фестиваль бігу: про захід

21 грудня у Львові відбувся Фестиваль бігу — 2023, одне з найпопулярніших та наймасовіших змагань з легкої атлетики у Львові. Захід був започаткований ще в 1982 році. До програми змагань входять дистанції від 60 м до 1 милі (1609 м) для учасників від 12 до 19 років.

Львівський легкоатлетичний манеж

Проведення змагань відбувалося у манежі та велотреку СКА, де минулого року зробили ремонт та оновили покриття бігових доріжок.

Змагання відбувались з 10:00 до 19:00, майже без перерв, та були дуже насичені. Забіг відбувався майже кожні 2 хвилини.

Роман Кравцов переміг у забігу на 60 м з результатом 7,01 с. В чоловічій категорії переміг Касьянов Руслан з результатом 8,94 с. Серед дівчат чемпіонкою стала Шпак Дарія, пробігши 60 м за 9,59 с.

З повним переліком результатів спортивних змагань у Львові можна ознайомитись за посиланням або у мобільному додатку IKS

Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики у приміщенні: про захід

Кращі легкоатлети регіону зібралися 26-27 грудня 2023 року на Чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики у приміщенні.

Сумський манеж з 6 доріжками по колу

У цьому році спортивні змагання відбувалися з наступних дисциплін:

• біг по фінішній прямій на 50 м;
  • біг по колу на 200, 400, 800 м;
  • штовхання ядра.

Змагання у Сумах були не менш насичені та цікаві, ніж у Львові, а спортсмени показали високі результати. Олександр Погорілко виграв біг на 400 м з часом 47,10 с, а Ігор Мусієнко штовхнув ядро на 20,02 м, встановивши особистий рекорд.

Повні результати чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні можна подивитись за посиланням.

Технічна організація змагань від IKS

У Львові у змаганнях брав участь 621 спортсмен, кожен з яких показав високий рівень підготовки та результатів. Команда IKS має багатий досвід з організації масових спортивних заходів, тому з легкістю взяла на себе відповідальність за такі моменти:

• обробка заявок до змагань та формування списків учасників за дистанціями;
  • встановлення стартової системи Microgate для Lynx;
  • налаштування обладнання для фотофінішу FinishLynx 2000, для ідентифікації учасників використовували систему IdLynx;
  • забезпечення фотофінішу та надання результатів в онлайн режимі під час змагань;
  • публікування результатів на сайті IKS та відправлення їх організаторам за допомогою програмного забезпечення IKS.

Схеми розташування камер фотофінішу при організації змагань у Львові та у Сумах

Для забезпечення якісного хронометражу під час змагань у Сумах команда IKS виконувала такі ж завдання, як і у Львові, але з деякими особливостями:

• частина команди працювала віддалено задля безпеки, адже Суми знаходяться близько до кордону з Росією та часто потрапляють під обстріли;
  • використовували дві камери фотофінішу для прямої та бігу по колу.

Якщо ви хочете замовити послуги хронометражу чи технічного супроводу спортивних змагань, зв’яжіться з нашими менеджерами. Ми будемо раді співпраці та забезпечимо високий рівень вашого заходу.