Competitions

Новини спорту: третій вікенд січня 2024 року

У захоплюючому дебюті на марафонській дистанції колишня чемпіонка світу U18 на 3000 метрів, 22-річна Абераш Мінсево тріумфально здобула перемогу у Мумбайському марафоні, фінішувавши з часом 2:26:06. Серед чоловіків свій високий клас продемонстрував ветеран довгих дистанцій, колишній переможець Бостонського марафону, Хейл Лемі. З результатом 2:07:50, Лемі випередив своїх суперників.

Кенійський бігун Андерсон Серой став переможцем Гонконгського марафону, завершивши забіг з часом 2:12:51. В жіночій категорії пальму першості здобула Медіна Арміно з Ефіопії, подолавши дистанцію за 2:28:47.

На змаганні Hannut CrossCup (WA CC Tour Gold), кенійська бігунка Едіна Джебіток перемогла на дев’ятикілометровій трасі з часом 31:01. Вона змогла випередити свою колегу по команді, Памелу Косгей, яка фінішувала за 31:40, а також Меган Кіт, чемпіонку Європи U23 у кросі, з результатом 31:48. У чоловічому забігу переміг Ів Німубона з Руанди, пройшовши дистанцію за 28:29.

Андамлак Беліху з Ефіопії став переможцем півмарафону в Санта-Полі, фінішувавши з часом 59:59. У жіночому забігу першість здобула Зевдіту Адерау, також з Ефіопії. Вона подолала дистанцію за 67:59.

У забігу на 9км Cáceres Cross Country (WA CC Tour Silver) Лікіна Амебау здобула яскраву перемогу з часом 33:03. Серед чоловіків перше місце завоював Девід Кіплагат з результатом 29:24.

На престижному Лондонському міжнародному кросі Хьюго Мілнер виграв дев’ятикілометровий забіг за 29:58. Іннес Фіцджеральд, чемпіонка Європи U20 з кросу, здобула першість серед жінок у забігу на 6 км з часом 21:08.

Ануар Ель Гуз став переможцем у відкритій категорії на півмарафоні Burj2Burj Half Marathon, показавши чудовий результат 61:26. У жіночому забігу серед аматорів, найшвидшою виявилася Дебаш Келалі з часом 71:42.

В елітній категорії першість у чоловіків здобув кенієць Енос Кіпруто, що завершив забіг за 63:28. Серед жінок найкращу результативність продемонструвала Аталена Напуле Гаспор з Південного Судану, подолавши дистанцію за 71:25. Ці результати не тільки виявили нові таланти у світі легкої атлетики, але й забезпечили яскраве спортивне видовище для усіх прихильників бігу.