Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: перший вікенд липня 2023

2 липня в Австралії Наокі Кояма виграв марафон у Голд-Кості (WA Label) із рекордом дистанції 2:07:39. У жіночому заліку першою стала кенійка Рода Тануї (2:27:10). 44-річна Ліза Веігтман (32:09) і Дейл Керролл (29:29) перемогли в суміжному забігу на 10 км.

Бразилець Джонатас Де Олівейра виборов титул південноамериканського напівмарафону з часом 64:41. Жіночу гонку очолила Сильвія Ортіс з Еквадору (74:36). Змагання відбувалися у Санта-Крусі в Болівії.

Того ж дня в бразильському місті Гоянія Алтобелі Сільва виграв міжнародний напівмарафон з результатом 67:22. У жінок перемогла Фелісміна Кавела з Анголи з часом 78:52.

Міський марафон Найробі виграв Роберт Кіплімо з часом 2:07:38. Серед жінок першою на марафонській дистанції стала Наомі Ротіч (2:24:33). Максвелл Ротіч з Уганди (60:10) і Гледіс Чепкуруй (69:06) перемогли в півмарафоні.