Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: третій вікенд липня 2023

Вихідні 15-16 липня були дуже насиченими для українських спортсменів.

В столичному парку «Наталка» на Оболоні відбулися перші міжнародні змагання з плавання з початку військової агресії Oceanman Kyiv. Переможцями на дистанції 10 км стали: Володимир Воронько (2:05:45) та Марія Городня (2:07:48). 5 км швидше за всіх здолав Михайло Перепелиця (1:03:22). У спринтерській дистанції 2 км переміг В’ячеслав Семгайкин з часом 26:16. А українська плавчиня Ганна Пасічник перемогла одразу в двох жіночих запливах на 2 км (28:42) і 5 км (1:10:26).

У Львівському напівмарафоні Run the World бігуни випробовували себе на одній з трьох дистанцій — 21, 10 та 3 кілометри. Останній забіг був благодійним — зібрані кошти спрямують на реабілітацію воїнів. Переможцями дистанції на 21 км стали: Роман Стоянов (1:10:32) та Лілія Барановська (1:26:12). В забігу на 10 км першість вибороли Віталій Цьома (31:53) і Анна Шустова (37:09).

На Львівщині у традиційному велозмаганні Gran Fondo Ukraine абсолютним чемпіоном став Віктор Гузов. Він здолав дистанцію в 90 км за 2:09:18.

В Івано-Франківську пройшли аматорські змагання з плавання та бігу SwimRunIF. 50 учасників впродовж двох годин долали бігову дистанцію — 13 км та плавальну — 1,5 км. Серед чоловіків переможцем став Андрій Гулай (1:12:25). Жіночу гонку очолила Сабіна Романова (1:28:43).

У центрі Вінниці в рамках традиційного заходу «Активні парки — Забіг Вінниччина» переможцем дистанції на 5 км став Сергій Рибак (16:59). Серед жінок перемогла Віра Овчарук (20:01).

Світові події також відзначилися новими спортивними рекордами:

США:

• 15 липня в Кінгспорті Клейтон Янг виграв Чемпіонат США з бігу на шосе серед чоловіків на 8 км (22:46).
  • в Гопкінсі Хізер Кампф (4:46) і Колін Альберт (4:02) перемогли в гонці Hopkins Raspberry Run на одну милю.

У Китаї Мелаку Белачев з Ефіопії (2:14:37) і Текла Кіронго з Кенії першими фінішували в марафоні Cool City0 Liupanshui.

У Ефіопії Чімдеса Дебеле (43:31) і Гутене Шанко (51:21) перемогли в Kerod 15km run.

У Франції переможцями шосейної гонки Les foulees fretinoises на 10 км стали Джозеф Коеч з Кенії (28:28) і Фатіга Асмід з Марокко (34:07).