Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: останній вікенд серпня 2023

В Україні до Дня Незалежності відбувся традиційний Забіг у вишиванках. На дистанції 21 км першими стали Катерина Васильченко з часом 1:24:29 та Денис Галушко з часом 1:14:29. Першими на дистанції 10 км прибігли Анна Шустова (37:27) та Олександр Мокляк (33:18). На 5 км першість здобули Ксенія Пироженко (19:22) і Олександр Сітковський (16:14).

В Забігу в Пирогово на дистанції 10 км перемогла Ілона Глушко (45:38). 5 км пробіг першим Олександр Лопанов (17:35).

У Вінницькій області пройшов завершальний III етап Triathlon National Championship в трьох дистанціях:

на дистанції 70.3 (1900 м плавання, 90 км — вело та 21-ти кілометровий забіг) перемогли Ігор Поливаний (4:10:49) і Олена Жужнєва (7:22:19).

на олімпійській дистанції (750 м плавання, 40 км — вело та 5-ти кілометровий забіг) абсолютними переможцями стали Богдан Половинко  (2:08:57) і Тетяна Король (2:29:37).

супер-спринт виграли Андрій Іванченко  (39:31) і Маргарита Радіонова  (44:56).

Переможцями естафети у напівзалізній дистанції (70.3) став харківський клуб Team 404 з часом 5:34:42.

Переможцем Відкритого чемпіонату Вінницької області з легкої атлетики з 6 годинного бігу став киянин Дмитро Малежик. За цей час він здолав загалом 62 км 951 м.

У 12-годинному забігу перша трійка чоловіків виглядає наступним чином: Андрій Калмиков (125 км 390 м), Дмитро Міхєєв (115 км 842 м), Сергій Черемисін (101 км 908 м). Жіночий п’єдестал очолили Мальвіна Яблуновська (90 км 82 м), Юлія Старосельська (74 км 163 м), Тетяна Остапенко (61 км 436 м).

Міжнародні події минулого вікенду:

У Будапешті 27 серпня завершився Чемпіонат світу з легкої атлетики. Переможцем забігу на 42 кілометри став угандійський спортсмен Віктор Кіплангат. Через десять років після перемоги його співвітчизника Стефена Кіпротича, Кіплангат здобув перемогу з результатом 2:08:53, відірвавшись на п’ять кілометрів від ефіопа Леула Гебресіласе (2:09:19). Призер чемпіонату Європи ізраїльтянин Мару Тефері завоював срібло (2:09:12).

Жіночий марафон виграла ефіопська бігунья Амане Берісо (2:24,23). Другою фінішувала її співвітчизниця — минулорічна чемпіонка світу у марафоні Готитом Гебресласе (2:24, 34). Трійку призерів замкнула представниця Марокко Фатіма-Еззахра Гардаді (2:25,17).

У 34-му марафоні Хоккайдо в Японії перемогу здобули Томомі Савахата з часом 2:38:18 і кенієць Патрік Матендж (2:20:54).

Болівієць Гектор Гарібай Флорес виграв марафон у Мехіко з рекордом дистанції 2:08:23. Селестина Чепчірчір виграла жіночу гонку з часом 2:27:17.

Кенієць Даніель Матієко  переміг чинного чемпіона Ефіопії Джемаля Їмера Меконнена (58:38) на Antrim Coast Half Marathon у Великій Британії з часом 58:36. Ефіопка Меставут Фікір виграла жіночу гонку з часом 66:44.