Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: перший вікенд вересня 2023

3 вересня у Німеччині кенієць Чарльз Мунерія виграв чоловічу гонку Мюнстерського марафону з рекордом дистанції 2:09:06. Ребека Джеруто перемогла у жіночій гонці за 2:29:12.

У Лондоні Джек Роу виграв напівмарафон The Big Half з персональним рекордом 61:08. Каллі Текері перемогла серед жінок з часом 69:15.

Найкращий колумбійський марафонець Джейссон Олександр Суарес виграв марафон Медельїн в Колумбії з часом 2:17:58. Жіночу гонку очолила Керолайн Туйгонг з Кенії (2:39:25).

У Сіднейському напівмарафоні перемогли Бен Сент-Лоуренс (65:55) та ірландка Найам Аллен (72:44).

Фаб’єн Шлумпф виграла 21-км дистанцію Швейцарського марафону з часом 1:14:52.

У Варшаві Матеуш Качор (1:03:27) та Ізабель Паскевич (1:14:23) стали переможцями півмарафону.

У США Емілі Сіссон (1:06:09) і Клейтон Янг (59:15) виграли титули USATF 20-K з шосейного бігу на 45-й дорожній гонці Faxon Law New Haven Road Race.

Албанська спеціалістка зі шпилів Луіза Гега виграла титул Балканського напівмарафону в Македонії, показавши час 1:14:30. Серед чоловіків новий рекорд траси встановив Даріо Івановскі (1:04:45).

Львівський Півмарафон Незламності виграли Ольга Нижник (1:19:07) і Микола Нижник (1:04:56). На дистанції 5 км перемогли Богдана Семьонова (16:45) та Андрій Атаманюк (14:23). На дистанції в 1 милю переможцями стали Олена Хмелюк (5:55) та Дмитро Харченко (5:02).

Переможцями Київської Велосотки стали Вікторія Бондаренко (2:16:22) та Петро Троп (1:54:26).