Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: перший вікенд грудня 2023

3 грудня Сісай Лемма з Ефіопії виграв марафон у Валенсії з рекордом дистанції 2:01:48 і перейшов на четверте місце у світовому рейтингу марафонців. Друге місце посів Александер Мутісо з Кенії (2:03:11), третє —  ефіопець Давіт Волде (2:03:48). Ефіопська легенда Кеніса Бекеле також повернувся на четверте місце зі світовим рекордом V40 2:04:19, що є його найшвидшим часом за понад чотири роки.

Серед жінок у своєму першому за 4 роки марафоні перемогла колишня чемпіонка Бостонського та Дубайського марафонів з Ефіопії Воркнеш Дегефа з особистим рекордом 2:15:51. Другою стала її співвітчизниця Алмаз Аяна (2:16:22), третьою — Гівот Гебрекідан (2:17:59). Загалом на марафоні у Валенсії було встановлено щонайменше 22 національні рекорди.

Кенієць Майкл Гітхае виграв марафон Фукуока в Японії за 2:07:08, а Юкі Каваучі був першим на марафоні Хофу за 2:08:32.

Колишня чемпіонка світу з марафону Роуз Челімо виграла Сінгапурський марафон у спекотних і вологих умовах за 2:37:18. Серед чоловіків переміг кенієць Давид Бармасай Тумо з результатом 2:14:15.

На Каліфорнійському міжнародному марафоні перемогли Сі Джей Альбертсон (2:11:09) і кенійка Грейс Кахура (2:29:00).

У Китаї кенієць Майкл Камау виграв Шеньчженьський марафон за 2:08:19, а Тілахун Сіме з Ефіопії виграв Наннінський марафон за 2:11:18.

Кенієць Еліас Кіпроно Кемей виграв марафон Пуна в Індії з результатом 2:16:54.

Чемпіон світу з напівмарафону Сабастьян Кімару Саве виграв Montferland Run 15K у Нідерландах. Медіна Ейса виграла жіночу гонку з результатом 47:40.

Українська бігунья Олена Шевченко фінішувала другою на Чемпіонаті світу з добового бігу та встановила новий рекорд України серед жінок. Вона пробігла 254 км. У чоловічій гонці Андрій Ткачук став третім з результатом 284 км. Переможцями Чемпіонату стали Олександр Сорокін з Литви (301,8 км) і Наката Міхо з Японії (270 км)