Skip to main content
Competitions

Новини спорту: третій вікенд грудня 2023

Новими світовими рекордами у дистанції 25 км ознаменувався забіг The Tata Steel Kolkata 25K, що відбувся 17 грудня в індійському місті Колката. Даніель Ебенйо з Кенії виграв чоловічу гонку з результатом 1:11:13. Серед жінок не було рівних ефіопці Сутуме Асефа Кебеде (1:18:47), яка суттєво випередила колишню переможницю Лондонського марафону Ялемзерф Єхуалав (1:19:26).

Колишня володарка світового рекорду кенійка Брігід Косгей виграла марафон в Абу-Дабі, показавши результат 2:19:15. У чоловічому забігу першим фінішував Самсом Амаре з Еритреї (2:07:10).

Золотим виявився напівмарафон у тайландськомуу місті Бангсаен для кенійських легкоатлетів. Гледіс Чепкіруї виграла жіночу гонку з результатом 69:46. В той час, як колишня чемпіонка світу Рут Чепнгетіч перетнула фінішну лінію лиш четвертою (71:51). Серед чоловіків найкращим став Метью Кімелі  (63:39), який випередив ефіопця Цегає Гетече (63:45) та колишнього переможця Лондонського марафону кенійця Амоса Кіпруто (63:52).

Переможницею іспанського Cross Internacional de Venta de Banos стала Едіна Джебіток із Кенії, яка здолала 9,3 км за 33:11. В результаті чоловічого забігу на п’єдестал пошани піднялися Абдессамад Ухельфен (30:16), Фернандо Карро (30:17) та француз Фаб’єн Палькау (30:17).

Чемпіон світу на дистанції 1500 м Джош Керр посів друге місце у напівмарафоні San Diego Holiday з результатом 61:51. Переможцем забігу став Ділон Маггард (61:29), бронзовим призером —  Генрі Вінн (62:06). Найкращий результат серед жінок показала Нелл Рохас  — 69:32.

Свій перший чемпіонський титул на Чемпіонаті Нідерландів (EERSEL) здобув молодий спортсмен Нільс Ларос (28:12), який у гонці на 9,7 км залишив позаду більш досвідчених легкоатлетів Ніка Леммінка (28:22) та Баса ван Горена (28:32). Переможницею жіночого забігу стала Морін Костер із результатом 32:58.

Команда IKS слідкуватиме за головними спортивними подіями світу та України. Залишайтесь з нами.