Skip to main content
Competitions

Новини спорту: четвертий вікенд грудня 2023

Переможне завершення року мають у своєму доробку американка Кеті Іззо та легкоатлет з Республіки Бурунді Ерік Нзамбімана. Легкоатлети стали лідерами у своїх забігах на Trofeo Ibercaja Zaragoza Gran Premio de Aragon, що відбувся 23 грудня в іспанському місті Сарагоса. Іззо виграла 9-кілометрову гонку із часом 30:41, випередивши Керолайн Бівотт з Кенії (30:58). Нзамбімана показав результат 27:44, залишивши позаду Аллана Бівота з Кенії (28:04) і колишнього чемпіона Європи U23 на 10 000 метрів Едуардо Меначо (28:07).

Марафон Гуанчжоу Хуанпу (WA Elite) ознаменувався перемогою серед чоловіків Тадессе Темечачу з Ефіопії (2:13:06) та Тігіст Біліла (2:28) серед жінок.

Тріумф ефіопських бігунів на міжнародному марафоні Китай-АСЕАН (WA Label). У жіночому забігу — це Мезерет Хейлу, у чоловічому — Аддісу Ахунім.

На марафоні Хайнань Санья перемогу здобули Бінгджє Сю, подолавши дистанцію за 2:44:12 та Фікаду Кебеде з часом 2:15:00. Золотою виявилась напівмарафонська дистанція для кенійських спортсменів Моніки Чебет (74:08) і Неемія Кіп’єгон (61:56).

Кенійка Джоан Кіпятіч виграла швидкісний напівмарафон Tamansourt, фінішувавши з часом 66:52. У чоловічому забігу її успіх повторив Омар Айт Чітачен (60:57), здолавши чемпіона світу з гірського бігу Самуеля Кібета з Уганди (62:01). Сабах Ес-Секаллі (32:48) і Мохаммед Ель Юсефі (27:58) перемогли в гонці на 10 км.

На дистанції 5 км 44-го турніру San Silvestre Del Masnou, що відбувся 26 грудня в Іспанії  найкращим бігуном став латвієць Дмітрійс Сержогінь (14:26). Його найближчий суперник Тоні Банос фінішував з незначним відставанням (14:28). У жіночій гонці найкращий час показала Крістіна Сілва (16:37).