Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: другий вікенд травня 2024 року

Другий вікенд травня був визначний на спортивні перемоги. Езекіель Кіпкорір (2:16:52) з Кенії та Олександра Тарновська (2:46:30) з України стали тріумфаторами марафону Дебно 12 травня.

Пітер Герцог здобув перемогу на Зальцбурзькому марафоні з часом 2:21:44.

Варненський марафон підкорився кенійцям Шадраку Кімайо (2:24:02) та Шейлі Чебет (2:40:35).

На Страсбурзькому півмарафоні знову лідирував кенійський дует — Діксон Куруї (65:04) і Ріта Джепту Сітені (74:49).

Вінсент Лангат з Кенії став переможцем 10-кілометрового забігу в Кейптауні серед чоловіків і випередив південноафриканського ветерана Елроя Геланта. Гелант встановив новий особистий рекорд — 27:54, який став найкращим результатом за все життя. Діана Чепкорір з Кенії здобула перемогу на жіночій 10-кілометровій дистанції з часом 31:47.

Бетсі Саіна посіла перше місце на чемпіонаті США з бігу на 25 кілометрів і побила попередній жіночий рекорд з часом 1:22:32. Дієго Естрада став чемпіоном серед чоловіків і встановив національний рекорд 1:13:09.

Кенійські бігуни Валентин Джебет (71:54) і Альберт Тонуї (63:14) перемогли у напівмарафоні, який проходив у Біалістоці. Сабіна Ярзабек з Польщі виграла жіночу 5-кілометрову шосейну гонку за 15:54.

Хонамі Маеда стала переможницею міжнародного півмарафону Сендай серед жінок з часом 71:17. Кен Накаяма здобув перемогу на чоловічій дистанції з часом 62:31.