Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: перший вікенд червня 2024 року

Червень розпочався з вражаючих спортивних перемог.

В Аннесі 2 червня Ніна Енгельгард з Німеччини виграла другий титул у гонці Up&Down з результатом 1:22:44. У чоловічій категорії титул здобув Роберто Делоренці зі Швейцарії, фінішувавши з часом 1:11:28. Два титули U20 дісталися французам — Марго Дажу (31:50) і Антуан Пюйдебуа (27:46).

На марафоні у Ріо-де-Жанейро Бетлехем Могес з Ефіопії здобула перемогу у своєму першому за три роки марафоні, фінішувавши за 2:39:53. У чоловічій категорії лідирував кенієць Джосфат Кіпротіч, який пройшов дистанцію за 2:12:35.

У Лонсестоні відбулися змагання, де австралійські рекордсмени Бретт Робінсон (63:12) та Сінейд Дайвер (72:10) здобули перемоги у напівмарафоні. На дистанції 10 км тріумфували Женев’єв Грегсон, яка пробігла її за 32:03, та Ісаак Хейне, його час — 28:34.

У французькому місті Кан Флоріан Каро лідирував у Marathon de la Liberté за 2:13:42.

В Іспанії австралійка Ізобель Батт-Дойл фінішувала першою за 30:23, а легендарна Тірунеш Дібаба посіла третє місце з результатом 31:04. У чоловічій гонці переміг Давіт Вольде з Ефіопії з часом 26:55.

Жіночий забіг в Аббевілі виграла Purity Gitonga (31:13). Серед чоловіків переміг Алекс Кібет ​​(28:32).