Competitions

Новини спорту: середина березня 2023

19 березня Джейкоб Кіплімо переміг у Нью-йоркському півмарафоні за 61:31. Кенійка Геллен Обірі виграла жіночу гонку (67:21). Чемпіонка Європи з кросу Кароліна Б’єркелі Гровдал (69:53) стала третьою.

Того ж дня в Іспанії Зейнеба Імер з Ефіопії виграла Барселонський марафон з часом 2:19:44. Бахрейнець Маріус Кімутай став першим серед чоловіків (2:05:06), випередивши Отмана Ель Гумрі, який своєю чергою встановив марокканський рекорд (2:05:12).

Гонку на 5 км у французському місті Лілль виграв ефіопець Йоміф Кеджелча (12:50), якому не вистачило до світового рекорду лише однієї секунди. Керолайн Н’яга з Кенії та Мекідес Бекеле  з Ефіопії фінішували майже одночасно за 14:35, але кенійка випередила суперницю на долю секунди та стала переможницею.

34-річний Тауфік Аллам виграв Римський марафон, показавши найкращий результат за все життя — 2:07:43. Серед жінок перемогла кенійка Бетті Чепквоні (2:23:02).

У Сеулі на шосейній дистанції домінувала команда з Ефіопії Amdework Walelegn, спортсмени забрали першу п’ятірку місць.