Competitions

Новини спорту: перший вікенд червня 2023

3 червня Ефіопія виграла чоловічу та жіночу гонки Стокгольмського марафону у Швеції. Першим прибіг Ашенафі Могес з часом 2:10:32. Жіночий забіг очолила Сіфан Мелаку (2:30:44).

Цього ж дня Бетті Чепкемой з Кенії і Табанг Мосяко з ПАР з особистим рекордом перемогли на півмарафоні Нельсона Мандели у затоці в Південній Африці. Бетті Чепкемой показала час 1:08:34. Переможець чоловічої гонки здолав дистанцію за 1:00:29.

У Чехії поляк Томаш Грицько виграв напівмарафон Маттоні Ческе-Будейовіце з результатом 64:01. А перше місце серед жінок посіла болгарка Міліца Мірчева. Вона пробігла 21 км за 74:56.

4 червня у Відні Наомі Мітей виграла жіночий забіг на 5 км, показавши час 14:57. П’єдестал також розділили кенійка Пуріті Гітонга (14:59) і Гледіс Чепкуруй (15:05).