Skip to main content
Competitions

Новини спорту: другий вікенд червня 2023

11 червня в Кігалі (Руанда) кенієць Джордж Он’янча виграв марафон миру, який проходив на висоті 1567 метрів над рівнем моря. Він здолав 42 км за 2:17:41. У суміжному напівмарафоні перемогу отримав кенієць Кеннеді Кіп’єко (63:52). Жіночий п’єдестал очолила Вінфріда Мосеті (72:40).

У  Ріо-де-Жанейро Джоспгат Кіпротіч з Кенії (2:13:29) і Зінаш Дебебе з Ефіопії (2:36:00) перемогли на дистанції 42 км.

Також 11 червня відбулася низка марафонів у Китаї:

Того ж дня в Мадриді Віктор Тогом виграв Madrid Vintage Run 10K з результатом 26:38. Цей результат дозволив ефіопу посісти друге місце у світовому рейтингу 2023 року на 10 км. Маджіда Мааюф з Марокко виграла жіночу гонку з результатом 31:21.

10 червня у Нідерландах кенієць Ісайя Ласой виграв Scania Half Marathon Zwolle з результатом 62:17. Тесфає Нігсті очолила жіночу гонку з результатом 68:33.