Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: другий вікенд липня 2023

8-9 липня у венгерському Тисауйвароші відбувся Кубок світу з триатлону 2023. Учасники долали класичну спринтерську дистанцію: заплив на 750 м, 20 км велоетапу та бігову гонку на 5 км.

Серед жінок першість виборола шведка Тільда Манссон (58:45). Другою прийшла Ноелія Хуан з Іспанії (58:46). Замкнула жіночий п’єдестал бельгійка Жолієн Вермейлен (58:50). Чоловічу гонку очолив Чонгор Леман (52:18). Срібло та бронзу отримали іспанці Серхіо Бакстер Кабрера (52:26) та Альберто Гонсалес Гарсія (52:32).

9 липня в Дурбані (ПАР) Ялемзерф Єхуала з Ефіопії виграла Absa Run Durban, пробігши 10 км за 30:47. Кабело Себоко лідирував у чоловічій гонці, перемігши за 27:56.

Джемал Імер з Ефіопії (42:06) і Джеска Челангат з Кенії (47:33) перемогли в Boilermaker — гонці на 15 км, яка традиційно проходить в Ютиці (США) з 1978 року.

Переможцями марафону в Габороне (Ботсвана) стали Джеремія Шаліаксве з Намібії (2:19:30) і кенійка Шейла Саіна (2:44:19).

7 липня Еймос Кембой виграв Liberty Mile в Пітсбургу (США). Він подолав дистанцію за 4:00. Стефані Парсонс стала найкращою серед жінок, показавши час 4:35.