Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: четвертий вікенд липня 2023

В Україні вихідними відбувся другий етап чемпіонату України з триатлону. 200 учасників з 16 областей змагались за першість у різних категоріях. На олімпійській дистанції (750 м плавання, 40 км — вело та 5-ти кілометровий забіг) абсолютними переможцями стали Литвиненко Антон (2:08:06) та Ботюх Анна (2:37:43). Серед паралімпійців першою прибігла Олексюк Віта з часом 2:23:19.

На дистації 70.3 першість здобув Сергій Мальчик з результатом 4:19:15. Жіночу гонку очолила Жужнєва Олена (6:03:12).

23 липня в англійському Рексемі Лілі Патрідж (33:03) та Джонні Мелор (29:18) виграли щорічну традиційну гонку на 10 км.

В Австралії Женев’єва Грегсон та Ед Годдард перемогли на дистанції 10 км в забігу Сідней Харбор. Грегсон пробіла за 32:19. Годдард показав час 29:37.

У США Гоббс Кесслер (3:57.4) та Преслі Веймс (4:28.0) виграли марафонську дистанцію на Ryan Shay Memorial Mile.

В Дубліні ірландські спортсмени Джон Треверс (49:57) та Меган Райан (58:03) стали переможцями чемпіонату на 10 миль.

Угандієць Джонатан Аканкха виграв Dodoma Marathon в Танзанії з часом 2:15:00. Серед жінок першою стала Сара Рамадані (2:43:05).