Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: останній вікенд липня 2023

У США Джемал Імер з рекордом виграв 15-кілометрову шосейну гонку Utica Boilermaker за 42:06. Серед жінок перемогла Джеска Челангат з часом 47:33.

У Колумбії кенійка Дейзі Кімелі (75:13) і марокканець Омар Айт Чітачен (63:51) виграли Боготський напівмарафон.

Кемерон Евері виграв 10-кілометрову дистанцію серед чоловіків на Чемпіонаті Нової Зеландії за 31:01. Найкращою жінкою на 10 км стала Аннеке Арлідж з результатом 37:23.

У Південній Африці Метьюз Літо виграв напівмарафон Фоскор з результатом 63:44. Першою серед жінок стала Гленроуз Ксаба (72:32).

Італієць Джон Чіаппінеллі виграв Єлгавський напівмарафон у Латвії з результатом 61:24.

В Клівленді Джонні Грегорек (3:53.0) і Тігіст Кетема виграли 4:28.0 The Guardian Road Mile.

У Кенії 29 липня Семвель Маілу (28:02) та Една Кібівотт (31:31) виграли Великий забіг Мачакос.

У Києві 29-30 липня завершилися змагання з екстремального триатлону Kyivman. Спортсмени змагалися протягом двох днів і сумарно пройшли наступну дистанцію: у перший день — 8 км плавання та 221 км на велосипеді. У другий день — 145 км велогонки та 52 км бігу. Трійка лідерів у абсолютному заліку виглядає так:

На Рівненщині 30 липня також відбувся Sopachiv Super Sprint (300 м плавання, 10 км вело та 2.5км біг). Першими стали Стецюк Дмитро (32:15) і Кмель Лілія (41:53).

Команда IKS буде продовжує слідкувати за спортивними подіями України та світу. Залишайтесь з нами.