Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: третій вікенд серпня 2023

Головні події спортивного світу 20 серпня:

Найшвидша у світі легкоатлетка в категорії U20 Біртукан Велде з Ефіопії виграла (32:19) 10-кілометрову шосейну гонку La Carrera del Pacifico в колумбійському Калі. Першим серед чоловіків став Езра Тануї з результатом 28:50.

У Канаді Лаура Дежарден (73:52) і Томас Бротч (66:35) перемогли на півмарафоні Servus Credit Union.

У США в рамках Asics Falmouth Road на дистанції 11,265 км перемогли кенійці Геллен Обірі (35:13) та Уеслі Кіпту (31:08).

Мозес Кібет з Уганди переміг на міжнародному напівмарафоні в Ріо-де-Жанейро з результатом 63:49. Кенійка Віола Косгей виграла жіночу гонку з часом 78:06.

Віллі Фінк із США (64:48) і Халлдора Хулд (80:07) виграли півмарафон у Рейк’явіку.

В Україні вихідні також відзначились насиченими спортивними подіями:

В Підгірцях 400 спортсменів змагалися на Чемпіонаті України з триатлону. На спринтерській дистанції (750 м — плавання, 20 км — вело і 5 км — біг) перемогу здобули паралімпієць Анатолій Варфоломєєв та гайд Роман Король (01:07:39). Золото на дистанції з плавання 4,5 км отримав Михайло Перепелиця з часом 59:49, а Сергій Звягін приплив першим на дистанції 1,5 км (21:41).

На Хмельниччині всьоме відбувся аматорський веломарафон у форматі шосейної гонки «Подільська сотка». Метою заходу було вшанувати пам’ять ініціатора першого велозаїзду Віталія Поліщука та зібрати кошти на дрони-камікадзе. Олексій Хоптяр першим здолав 100 км за 02:27:14.000. Другим сав Олександр Мисник (02:27:14.313), третім приїхав Денис Шатохін (02:27:16.227).

В Одесі першими у забігу «Активні парки» на дистанції 5 км стали Олександр Богачинський (16:46) і Олександра Згірвач (20:10). На дистанції 5 км зі скандинавської ходьби першість вибороли Сергій Гулідов (35:42) та Ірина Куракіна (39:08).

У Дніпрі відбулися спортивні змагання з акватлону, які включали класичні дистанції для дорослих (5 км бігу і 3 км плавання) та юнаків (2,5 км бігу та 500 м плавання). Переможцем з плавання на 3 км серед чоловіків став Сергій Тремполець, серед жінок — Інна Хоменко. В акватлоні серед чоловіків переміг Єгор Фоков, серед жінок — Ольга Павленко.

У Києві в рамках підготовки до Марафону незламності, який пройде 30 вересня та 1 жовтня, спортсмени пробігли тестове тренування на дистанціях 5, 10, 15 та 20 км. Наступний тестовий забіг відбудеться 9 вересня.