Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: третій вікенд вересня 2023

У Львові 17 вересня переможцями Чемпіонату України на 10 км стали Василь Коваль (30:35) та Іванна Михаревич (35:48).

Переможцями Svitiaz Olympic Triathlon 2023 на олімпійській дистанції стали Ігор Поливаний (1:57:12) і Лілія Кметь (2:39:27).

На півмарафоні Mattoni Usti nad Labem у Чехії перемогла наша співвітчизниця 28-річна професійна легкоатлетка, чемпіонка України з бігу на довгі дистанції Валерія Зіненко з Полтавщини. Вона подолала дистанцію в 21 км за 73:43. У червні 2023 року вона завоювала срібло Кубку Європи з бігу на 10 км у Франції. Серед чоловіків першим став німець Себастіян Хендель з результатом 65:16.

Бай Лі (2:31:50) і Мелаку Белачев (2:13:31) виграли марафон в китайському Шеньяні.

Фрю Зенебе Бркіне з Ефіопії, переможця марафону в Осло з часом  (2:25:24), дискваліфікували за скорочення кутів на дистанції. Тож перемогу отримав Таге Моркен Августсон (2:25:44).

У Порту на півмарафоні перемогу здобули Енатнесга Аламру з Ефіопії (67:13) і Ентоні Кімтаї з Кенії (61:39).

Карабо Майлула за 36:46 і Кабело Себоко за 30:43 перемогли на чемпіонаті Південної Африки з кросу на 10 км.

В Італії Маргерита Воліані (16:41) та Драгос-Лука Поп з Румунії (30:36) виграли Trofeo Opitergium — Європейські шосейні перегони на 5 км.

У Лондоні Адам Кларк виграв шосейну гонку Friday Night Under the Lights на 5 км із результатом 14:12.

У США Лія Стівенс (16:55) перемогла на дистанції 5 км в Adidas Cross Country Challenge. Серед чоловіків на дистанції 6 км першим став Джон Малах (17:51).

У Нью-Йорку ексчемпіон Діамантової ліги на дистанції 5 км Єнью Аламірью з Ефіопії (48:56) і Мерєм Ердоган з Туреччини (54:38) перемогли в шосейній гонці New Balance Bronx 10 Mile.

Команда IKS й далі буде висвітлювати головні спортивні події світу та України. Дякуємо, що залишаєтесь з нами.