Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: другий вікенд жовтня 2023

8 жовтня 23-річний Келвін Кіптум побив світовий рекорд Еліуда Кіпчоге (2:01:09) на , перемігши з часом 2:00:35. Сіфан Гассан показала другий найшвидший час в історії і встановила європейський рекорд у 2:13:44.

На шляху повернення після допінг-відсторонення кенієць Кеннет Кіпроп Кіпкемой виграв Ейндховенський марафон в Нідерландах, ставши рекордсменом дистанції з часом 2:04:52. У жіночій гонці бельгійка Хлоя Хербіє перемогла у своєму дебюті за 2:27:54.

Кенійці домінували на чоловічому та жіночому Мюнхенському марафоні. Бернард Муау Вамбуа виграв чоловічу гонку з часом 2:09:17. Катерина Черотич виграла жіночу гонку з часом 2:31:34.

Лісабонський марафон виграли ефіопи Аберу Аяна (2:25:06) і Бірхан Небебью (2:09:31). Енатнесг Аламрі виграла жіночу дистанцію півмарафону з результатом 68:40. Серед чоловіків на дистанції 21 км переміг Абрахам Черобен з Бахрейну з часом 60:20.

47-річний кенієць Марк Кіпту виграв марафон у за 2:09:17. Серед жінок перемогла ефіопка Кебебуш Йісма з часом 2:31:05.

Кенійці Метью Кіплагат (2:12:12) і Беатріс Тороїтіч (2:38:27) перемогли на Софійському марафоні в Болгарії. У суміжному напівмарафоні перемогли кенійець Альберт Тонуй (65:36) і болгарка Кароліна Калібацева (74:39).

Срібна призерка Європи Матеа Парлов Костро виграла Загребський напівмарафон із результатом 71:56. Перемогу в марафоні здобули Хосеа Кісоріо з Кенії (2:25:23) і Наташа Шустич з Хорватії (2:50:14).

В Україні на 10-му ювілейному Frankivsk Half Marathon зібрали понад 1,5 млн гривень для ЗСУ. Переможцями стали Артур Щіпановський (1:09:41) та Ольга Носова (1:26:01).

У Київському національному музеї народної архітектури та побуту «Пирогово» відбулись змагання з перешкодами Spartan Race. Попри дощ і негоду учасники подолали 5,5 км і понад 20 перешкод. Переможцями гонки в категорії «Elite» стали Віталій Паращук з часом 28:00 і Наталія Каїнська з часом 37:05.