Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: третій вікенд жовтня 2023

15 жовтня Месерет Белете з Ефіопії виграла Амстердамський марафон із найкращим результатом за все життя — 2:18:21, випередивши напарницю по команді Месерет Абебаяхау (2:19:50). Кенійка Доркас Туйтоек стала третьою з особистим рекордом 2:20:02. У чоловічому марафоні кенієць Джошуа Белет також показав свій найкращий час 2:04:18. Другим прибіг кенієць КіБріан Котут (2:04:34), третім — Бетвел Чумба (2:04:37).

Під сильним дощем Аюко Сузукі закріпила своє місце в японській команді на Олімпійських іграх у Парижі, перемігши в Японській випробувальній гонці в Токіо. Наокі Кояма (2:08:57) та Акіра Акасакі (2:09:06) забезпечили собі місце в чоловічій гонці на першому та другому місці відповідно.

Бузе Діріба виграла марафон на набережній Торонто з часом 2:23:11, очоливши тріумф Ефіопії на п’єдесталі. Ваганеша Мекаші (2:23:12) і Афера Годфей (2:23:15) здобули срібну і бронзову медалі. Кенієць Елвіс Кіпчоге Чебой переміг у чоловічій гонці за 2:09:20.

Колишня чемпіонка світу та Олімпійських ігор на дистанції 10 000 метрів Алмаз Аяна виграла Нью-Делійський напівмарафон з часом 67:58. Срібний призер світу на 10 000 метрів Даніель Сімію переміг у чоловічому забігу з результатом 59:27.

Колишня чемпіонка світу U20 на 3000 метрів Бейену Дегефа виграла Даляньский марафон в Китаї за 2:25:56. Цедат Аяна з Ефіопії виграв серед чоловіків з часом 2:11:23.

Під час свого дебюту в марафоні британка Каллі Текері виграла марафон МакКірді в Нью-Йорку за 2:22:17. Цегай Тумай переміг у чоловічій гонці за 2:11:04.

Переможцями Мельбурнського марафону стали Ріс Едвардс (2:14:34) і Джемма Майні (2:35:25). Джек Рейнер і Женев’єв Грегсон виграли суміжні півмарафони з результатами 63:09 і 70:07 відповідно.

Марокканець Мохамед Чаабоуд (2:17:19) і ефіопець Меконнен Менгісте (2:37:44) виграли Бухарестський марафон.

14 жовтня на Закарпатті пройшли перші в Україні змагання з екстремального триатлону KarpatyMan. Це надскладна гонка у 226 км через географічний Центр Європи з фінішем на вершині Говерли. 200 учасників додали сумарний набір висоти у 3883 м. Переможцями стали Олександр Осипчук (11:34:46) та Анастасія Романець (15:24:00).

В Житомирі 14 жовтня пройшли змагання з перешкодами Dyka Gonka. На дистанції 10 км перемогу здобули Дарія Максименко (53:22) та Олександр Сеник (45:20). На дистанції 5 км першими були Світлана Сличко (57:37) і Віталій Паращук (44:38).