Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: четвертий вікенд жовтня 2023

22 жовтня кенієць Кібівотт Канді виграв чоловічу гонку Валенсійського напівмарафону, який входить до серії Superhalf — шість найвідоміших полумарафонів світу. Він показав час 57:40. Ефіопи Йоміф Кеджелча (57:41) і Хагос Гебрхівет (57:41) посіли друге та третє місце відповідно. Маргарет Кіпкембой перемогла в жіночому забігу з часом 64:46, випередивши кенійок Ірін Чепет Чептай (64:53) і Джанет Чепнгетіч (65:15).

Колишня переможниця Токійського марафону Руті Ага з Ефіопії виграла марафон Yellow Estuary у Доньїні з особистим рекордом 2:18:09. Серед чоловіків переміг кенієць Роберт Кіпкорір Квамбаї з часом 2:08:27.

У марафоні на Панамериканських іграх в чилійському Сантьяго Крістіан Пачеко з Перу зберіг свій титул чемпіона з часом 2:11:14. Кітлалі Москоте з Мексики виграла жіночу гонку з часом 2:27:12.

На Люблянському марафоні в Словенії Зінаг Сенбета з Ефіопії виграла гонку серед жінок, показавши рекорд дистанції 2:21:05. Кенієць Едмонд Кіпнгетіч переміг у чоловічій гонці під час свого дебюту за 2:06:47.

Колишній бронзовий призер світу Соломон Мутай з Уганди виграв Венеціанський марафон із результатом дистанції 2:07:41. У жінок перемогла кенійка Ребекка Тануї з результатом 2:25:35.

Петро Маму з Еритреї виграв Познанський марафон із рекордом дистанції 2:09:57. Цеганешг Ірдав Меконнен з Ефіопії виграла жіночу гонку з результатом 2:27:28.

Кенійці Коллінз Кіпсанг (2:10:42) і Ліліан Джебіток (2:31:58) перемогли на Дрезденському марафоні в Німеччині.

Титули румунського марафону здобули Адела Пауліна Думітреску (2:47:11) і Олександр Соаре (2:22:11).

21 жовтня в Івано-Франківську Сергій Світличний став чемпіоном України зі спортивної ходьби на 20 км з результатом 1:22:25, випередивши Івана Банзерука (1:22:40). Жіночий титул дістався Марії Сахарук (1:31:01).