Skip to main content
Новини спорту

Новини спорту: останній вікенд жовтня 2023

У Німеччині Бекелеч Гудета з Ефіопії виграла 40-й Франкфуртський марафон з часом 2:19:27. Кенієць Брімін Місої очолив чоловічу гонку за 2:04:53.

Кемаль Хузен з Ефіопії виграв Дублінський марафон, встановивши рекорд дистанції — 2:06:52. Ефіопка Аменте Сороме Негаш перемогла серед жінок з часом 2:26:22. Колишню переможницю Берлінського та Чиказького марафонів Флоренс Кіплагат з Кенії дискваліфікували.

Вібіан Чепкіруй виграла Пекінський марафон з часом 2:21:57. У чоловічій категорії першим був Дереса Гелета (2:07:41).

Ефіопи Тафесе Делелегн (2:09:07) і Урге Діро (2:25:55) перемогли на марафоні в китайському Чанші.

Альфонс Кіген виграв марафон Standard Chartered в Найробі (Кенія) з часом 2:10:18. Еваліна Чірчір стала найкращою жінкою з часом 2:24:31.

Кенійці Кіпроп Лімо (2:13:29) і Мукамі Ватір (2:29:46) отримали перемогу на марафоні в Касабланці.

На марафоні Run Optics Valley в китайському місті Ухань переможцями стали Чарльз Кіпкіруй Лангат (2:15:39) і Рут Каранджа (2:34:11).

В Новій Зеландії Деніель Балчін (2:23:09) та Еліс Мейсон (2:44:20) стали переможцями Оклендського марафону.

28-29 жовтня у Києві на ВДНГ відбувся марафон Нова Пошта «Не зупиняйся!». Учасники долали марафонську і напівмарафонської дистанції, а також 10, 5 кілометрів, «командну п’ятірку» і спеціальний забіг на 1 кілометр — «Найдовший у світі марафон».

На дистанції марафону першим серед чоловіків прибіг Мустафаєв Олександр з Рівного з часом 2:32:50. Жіноче лідерство отримала киянка Сімонок Олена (3:02:55). На півмарафоні першими були Писарев Олексій (1:10:13) і Гамера Тетяна (01:20:28). На 10 км перемогли Кобець Сергій з Горлівки (33:15) і Пироженко Ксенія (39:24). На дистанції 5 км першими прибігли Анікеєв Тимофій (16:35) і Гавлицька Ольга (18:56).

У Білій Церкві на Чемпіонаті України з кросу на дистанції 10 км серед чоловіків переміг Дмитро Сірук з часом 32:09. Другим став Ігор Порозов з часом 32:22. Боротьбу на цьогорічному чемпіонаті ускладнив сильний вітер, який і став для багатьох найбільшим випробуванням. У жінок на 8 км перемогла Богдана Семьонова (29:48), друге місце посіла Ольга Нижник (30:06). На короткій дистанції 2 км перемогли Вікторія Шкурко (7:25) і Вадим Лонський (6:13).